Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V hlavní roli Toník Nahodil, Jirka Stulík a Olda Pour

1. - 3. místo

V pořadí třetí turnaj BBO devítky Strikeland se konal netradičně ve čtvrtek, na svátek Svatého Václava, aby byl větší než týdenní odstup mezi tímto turnajem a BBO tour. Sešlo se 47 nadšenců, kteří bojovali o co nejlepší umístění. V kvalifikaci všechny převálcovala Lucka Kubelková (1099) a jako poslední postupovala do semifinále po odstoupení Jirky Borovce a nepřítomnosti Járy Kocůra, který nevěřil, že jeho dosažené výsledky budou stačit a odjel, Jana Šípková (812). V Desperadu si pak postup vybojovali Ivanka Šmejkalová, Dušan Mrviš, Bohouš Štícha a Áda Klepáček. V semifinále padaly vysoké náhozy a pro účast ve finále, do kterého se poprvé nepodařilo probojovat žádné z žen, bylo potřeba na tři hry srazit 692 kuželek. Finále nejlépe zvládl junior Toník Nahodil, který se součtem 846 a s náskokem 70 kuželek v turnaji zvítězil. Druhé místo obsadil Jirka Stulík (776) a třetí Olda Pour (775). V desítce nejlepších se dále umístili Ondra Heligr (752), Petr Heligr (739), Štěpán Heligr (738), Láďa Polák (731), Vlasta Ševčík (716), Ivan Zlesák (684) a Abdul Kassas (681). Nejlepšími ženami byly Sváťa Závladská, Dáša Stulíková a Lucka Kubelková, ceny pro nejlepší seniory převzali JIrka Stulík, Vlasta Ševčík a Ivan Zlesák a junioři, kteří se umístili v tomto pořadí (Toník Nahodil, Vašek Kordulík, Martin Bula, Dan Nejezchleba, Eliška Bulová) byli tradičně oceněni všichni. Padlo celkem osm devítkových třístovek (Štěpán Heligr, Martin Křížek, Lucka Kubelková, Petr Heligr, Sváťa Závladská, Abdul Kassas, Toník Nahodil, Petr Heligr). Nejblíže k dosažení čisté Perfect game měl Martin Křížek, který kromě prvního striku měl všechny ostatní čisté. Cenu útěchy opět převzal levou rukou hrající Kája Růžička, pravou totiž po operaci karpálních tunelů šetří. Zde se můžete podívat na FOTKY naší dvorní fotografky Sváti Závladské – děkujeme. A tady je BBO video.

Celoroční pořadí po 3. turnaji: Toník Nahodil (281 b), Štěpán Heligr (272 b), Martin Křížek (258 b), Dušan Závladský (255 b), Abdul Kassas (251 b), Sváťa Závladská (238 b), Vláďa Hübst (236 b), Vláďa Horňák (219 b), Jirka Forman (216 b), Bohouš Štícha (216 b). Kompletní žebříček je v příloze.

Poděkování: Pilsner Urquell, Strikeland Chomutov, Michal Svoboda, Sváťa Závladská, Petr Heligr a v neposlední řadě oslavenec Václav Kordulík starší s rodinou.

Čtvrtý turnaj BBO devítky Strikeland se koná v neděli 15.října - obsazovačka. Ale budeme se na vás ve Strikelandu těšit už příští týden na 7. turnaji BBO tour, buď v neděli 8.října nebo už v pátek 6. října na zvýhodněné předehrávce. Všechny důležité informace o BBO turnajích najdete na našem facebooku.

Výsledky turnaje – ZDE

Prbůěžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb