Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V listopadu vítězí Libor Soukup, celkově Daniel Čížek

 Praze na Best Bowlingu se uskutečnil ve dnech 16. a 17. listopadu za účasti 58 hráčů desátý (poslední) turnaj ze série STORM open 2018. Hrálo se na středním mazacím modelu Bourbon Street a tak padala vysoká čísla.

Kvalifikaci vévodil s průměrem 240,25 Lukáš Homola, za kterým byli v pořadí na dalších místech Dalibor Dědič a Stanislav Nejezchleba. Do finále s nimi postupovalo přímo z kvalifikace 12 nejlepších. Na postup do semifinále, kam postupovali hráči umístění až do 36 místa, bylo zapotřebí 776 bodů. Několik hráčů, co si vybojovali postup do semifinále, nebylo přítomno výběru drah a tak přišla řada na náhradníky. Nakonec se postupovalo až ze 44 místa s pouhými 746 body/4 hry.

Ve čtyřiadvaceti členném semifinále, kde se bojovalo o dalších 12 míst do finále, ukázali velmi dobrou formu Josef Bešík, Aleš Drábek, Libor Soukup. Na postup do finále bylo zapotřebí 767 bodů/4 hry. Samostatné výsledky semifinále jsou v přílohách.

Ve finále potvrdili dobrou formu z „semifinálové“ rozehrávky Libor Soukup a po výkonech 236, 243, 225, 181 zvítězil se součtem 917 bodů před Alešem Synkem (905b). Třetí v pořadí Stanislav Nejezchleba měl na svém kontě 888 bodů.

- Ocenění hráči ve vedlejších kategoriích:

- Marie Vokrojová byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje (celkově 10. místo).

- Tři nejlepší senioři: Aleš Synek, Stanislav Nejezchleba, Zdeněk Prokop.

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie P165 se stal František Kučírek (celkově 8. místo).

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: Listopadový turnaj ukončil letošní sezónu a po vyhlášení výsledků následovalo načtení posledních bodů do žebříčku celoročního pořadí a předávání cen za umístění. V letošní sérii STORM 2018 se rozdělovalo 30 000 korun mezi prvních pět hráčů. Zvítězil Daniel Čižek s 590 body a na pomyslné bedně stanuli ještě Pavel Čermák (582b) a Stanislav Nejezchleba (579b). Do pětice nejlepších se vtěsnali Jan Kolář (576b) a Václav Rác (556b).

Dále se předávalo 10 bowlingových koulí, které si odvezli Miloš Jirsa, Oto Kunc, Aleš Synek, Teame Habtegabriel, Pavel Vacek, Svatava Závladská a Libor Soukup.

Mimo finančních a věcných cen se předávaly i originální trofeje za umístění. Trofeje mimo třech nejlepších si odvezli také tři nejlepší hráči kategorie P190 (Nejezchleba, Jirsa, Kunc), nejlepší žena (Svatava Závladská), tři hráči kategorie P160 (Kučírek,Suchánková, Černíková), nejlepší junior (Michaela Černíková).

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb