Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Pardubicích ovládli rok Standa s Jirkou

12. listopad 2022 byl v Pardubicích ve znamení malého pardubického finále série Baker CZ 2022.

Kvalifikaci naprosto jasně F+S ovládli s průměrem 220,00 z 10ti kvalifikačních her. Za nimi zabojovali a byli druzí aspiranti na zisk Ročního pardubického titulu, dvojice Standa Nejezchleba, Jirka Klečka, třetí místo berou Filip Mlynář s Michaelem Zahrádkou. Je vidět, že si zvykli, jejich výkonnost roste. Do finále šlo dnes 5 dvojic, za branami zůstali Petr Florík s Alenkou Brašnovou a Pavel Vobořil s Magdou Dvořákovou.

Ve Finále hraném tradičně na 8 her všechny soupeře zcela rozebrali Mykola Fufalko s Ondřejem Suránem, opět s průměrem kolem 220. Zcela zasloužené 1. místo. Se součtem 1496, tedy 266 bodů za vítězi, jsou druzí Standa Nejezchleba s Jiřím Klečkou, bronz dnes vydolovala dvojice mladých - Filip Mlynář s Michaelem Zahrádkou. Potvrdili tak svůj výkonnostní vzestup z kvalifikace.

Roční pardubický žebříček tak dostal konečnou podobu. Standa Nejezchleba s Jirkou Klečkou nasbírali celkem 135 bodů ze všech pardubických turnajů a s přehledem obsazují 1. místo (viz foto, kde je vidět, jak je to sebralo...). 2. místo za 98 bodů berou Dana Soukupová s Danielem Nejezchlebem. Pěkná práce! A třetí flek tak připadl na 96 bodů, což jsou body sesbírané dvojicí Alena Brašnová, Petr Florík. Všechny hry 240+ byly zapsány také do celostátní databáze rekordních her systémem Baker, které je veden právě a jen u nás. Nejvyšší hry dnes zaznamenávali vlastně jen Ondra Surán s Mykolou, z nichž nejvyšší měla hodnotu 279. Krásné!

Nyní se vše soustředí na zcela poslední turnaj Baker CZ 2022, který se bude hrát 17.12.2022 v Brně na Kaštance. Tam to bude více kruté, zájemců o brněnský titul je docela dost, natož o umístění v Republikovém ročním žebříčku. Zatím v Brně vedou Standa Nejezchleba s Milanem Souškem (83 bodů), Brokešovi mají 80 bodů a mladí Flip Mlynář s Michaelem Zahrádkou 65 bodů. V Republikovém žebříčku je ale situace jiná - tam jsou v čele Filip s Michaelem (220 bodů), 209 mají Mykola s Ondřejem, 202 Dan s Danou, 177 Magda s Pavlem, atd. Tam to bude fakt ještě hodně zajímavé... Informace o Finálovém dni včetně možnosti registrace do turnaje jsou na tomto místě.

V každém případě za dnešek děkujeme všem, co přišli hrát a bojovat o pozici nejen v Pardubicích, ale i v Brně. A samozřejmě nesmíme zapomenout na poděkování centru Bowlingzone, kde vše klapalo, jak mělo.

Detailní výsledky, plný komentář, další fotky úspěšných – vše je k dispozici na stránkách série Baker CZ. Navštivte, pokochejte se, hodnoťte, zapojte se…

Na fotkách jsou nejlepší z pardubického ročního žebříčku Baker CZ.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb