Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V pátém turnaji POT TOUR vítězí Petr Lysek

Petr Lysek

Už pátý turnaj si přišlo do herny Bowling SKY Ostrava zahrát 32 hráčů. Poprvé si přišel zahrát Láďa Krusberský a hned mu to krásně šlo. Pravidelně nám pořád chodí hrát nejmladší hráč „Kelímkovic“ turnajů, dvanáctiletý Standa Verbík.

V první rundě nejkvalitnější výkony předváděla Jana Boučková, Tomáš Frydrych a nejvýše laťku nastavil Péťa Lysek. Hráči druhé rundy se nechtěli nechat zahanbit a svými výkony skoro úplně vytlačili hráče úvodní rundy z předních turnajových příček až na nějakou tu výjimku. Tou úplně největší pomyslnou výjimkou je vítězství Péti Lyska, kterého nedokázal nikdo překonat, i když hráči v jeho těsném závěsu měli k tomu velmi blízko. Například Láďovi Krusberskému stačilo dohodit v desátém frame poslední hry jednu kuželku a byl by na světě nejvyšší nához  a druhé místo. Jenomže bowling je bowling a koule „prosvištěla“ milimetr vedle kuželky. To znamená, že Péťovi zůstal i nejvyšší nához 224 shozených kuželek a Láďa se musel smířit s bronzovým pořadím. Výborně zahrál druhý Pavel Kusýn a opět ukázal, že bowling mu jde vcelku dobře od ruky. Na svou neoblíbenou bramboru se nám po krátké přestávce vrátil Ráďa Janusz.

Mezi rundami se opět „točil“ los štěstí. První, kdo se mohl radovat byl Ondra Varhaníček. Druhá šťastná cena se vloudila do rukou Davida Čajánka. Dokonce jsme nečekaně losovali třetí cenu, kterou věnovala Jarka Slezáková v podobě domácích vajíček. Číslo patnáct měla Sylva Mikšovičová a z vajíček měla určitě radost. Za své 24. místo v turnaji může do restaurace Magnolie v Orlové vyrazit Vašek Malurek.

V průběžném pořadí série zůstává v čele Radim Janusz, druhý je Tomáš Frydrych. Na třetí místo se posunul dnešní skvělou hrou Pavel Kusýn. Mezi finálovou dvacetčtyřku se po tomto turnaji posunul Bohdan Hefner, Jindra Jung a Vlastík Kubátko.

Děkujeme hráčům, že si přišli opět zahrát. Šestý turnaj série hrajeme 7.10.2018 v 10:00 hodin.

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb