Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V Pot Tour začala Dana Klusáčková vítězně

Dana Klusáčková

Neděle 7.4.2019 byla v herně Bowling SKY Ostrava dnem zahájení  7.ročníku série POT TOUR 2019/2020. Do herny tentokrát dorazili úplně všichni a bylo úplně plno. Po trošku delší přestávce se mezi nás vrátil Rudolf Fukala mladší. Na proti pólu méně radostnou zprávou je, že náš benjamínek Standa Verbík už bowling hrát nechce, tak uvidíme, zda to myslí úplně vážně.

Kelímek před zahájením oznámil změny v propozicích, které jsou minimální. Největší změnou je, zatím pouze pro tento ročník, odchod největšího partnera turnaje firmy „Mojemobilka“.

V první rundě začal velmi dobře Jirka Klusáček hezkým náhozem 223 bowlingových bodů. Krok s ním držel Tomáš Frydrych a od druhé hry se začala rozjíždět nová mistryně „Kelímkovic“ turnajů Dana Klusáčková. Korunovace Dany proběhne na dalším turnaji. V druhé rundě začal nejlépe Ráďa Janusz, Vašek Bařina a Láďa Krusberský. Dana od druhé hry skutečně předváděla hezké a vyrovnané hry korunované dvěma výkony nad dvě stě a patří jí zasloužené prvenství. Skoro podobně to šlo Ráďovi, akorát se na jeho kontě objevilo méně o třicet shozených kuželek než u Dany a to znamená místo druhé. Boj o třetí místo byl nejvyrovnanější a nakonec tento souboj vyhrál o pouhé tři kuželky před Tomášem Frydrychem Jirka Klusáček. Po pozvolném začátku se neustále zlepšoval a zlepšoval Tonda Ulička, až nakonec hodil nejvyšší nához turnaje výkonem 233 bodů.

Los štěstí, neboli vyhrát může úplně každý, samozřejmě zůstal a radost tentokrát měl Jan Filuš, Jirka Klusáček, Rudolf Fukala a Franta Klus. Na posezení do restaurace Magnolie, může za své deváté místo v turnaji svižným krokem vyrazit Jindra Jung.

Děkujeme hráčům za účast. Druhý turnaj série  hrajeme 5.5.2019 od 10:00 hodin opět v herně Bowling SKY Ostrava, obsazovačka ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

KELÍMCI

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb