Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V šestém turnaji POT TOUR vyhrává Radim Janusz

Radim Janusz

V šestém turnaji v herně Bowling SKY Ostrava jsme přivítali 33 hráčů. Po odehrání tohoto turnaje série vstupuje do své poslední třetiny.

V první rundě to opět nejlépe padalo Tomáši Frydrychovi, Péťovi Lyskovi a dobrou formu z minulého turnaje dále drží Pavel Kusýn. Po této rundě vedl Péťa Lysek, který laťku nasadil hodně vysoko včetně nejvyššího náhozu výkonem 225 bodů a vše nasvědčovalo, že by to k vítězství mohlo stačit.

Hráči druhé rundy vpluli do herny, koukli na výsledky a v hlavách se jim rojily plány, jak své bowlingové soupeře v tabulce přeskočit. Stabilně dobrá hra u Evy Stašové a Rádi Janusze nebyla nijak velkým překvapením, ale hezký výkon Milana Kaplana určitě ano. Milan byl rád, ale ještě viděl rezervy v trochu nepovedené první hře. Výsledek by byl ještě lepší.

Po odehrání tří her druhé rundy to stále vypadalo, že první místo Péťovi Lyskovi neuteče, ovšem pak to přišlo. Ráďovi začaly pěkně padat strike a skóre jeho náhozu se zastavilo na čísle 233. To znamená v konečném účtování nejen nejvyšší nához dne, ale také první místo. Druhý končí Péťa Lysek a bronz zůstává v Ostravě v rukách Tomáše Frydrycha.

V losu štěstí nám tentokrát přibylo pár cen. Jarka Slezáková přinesla vlašské oříšky ze své zahrádky a manželé Klusáčkovi přinesli křížovky na procvičování mozkových závitů. Stručně jasně, jak nám to dneska dopadlo:

1. los - Kusýn Pavel (víno)

2. los - Kaplan Milan (hodinky + propiska)

3. los - Jung Jindřich (víno - od restaurace Málka Orlová)

4. los - Horák Ladislav (ořechy)

5. los - Frydrych Tomáš (křížovky)

Zbývá dodat, že do restaurace Magnolie na nějakou tu mlsku za své šestnácté místo může vyrazit Bohdan Hefner.

V průběžném pořadí nadále vede Radim Janusz, ale na druhém místě Tomáše Frydrycha přeskočil Pavel Kusýn. Do finálové dvacetčtyřky se posunula Eva Stašová a Jaroslav Kubiczek. Na opačném pólu z ní snad prozatímně vypadnul Pavel Karkoška a Sylva Mikšovičová.

Děkujeme hráčům za účast. Sedmý turnaj série hrajeme 4.11.2018 v 10:00 hodin. Pro hráče cestující na turnaj Kmotr Bowling Cup 2018, který má své finále 18.11.2018 byla zcela výjimečně otevřena předehrávka (8. turnaj série), která se hraje 24.10.2018 od 16:00 hodin. 

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb