Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V srpnu nejlepší Dana a Jirka Klusáčkovi

V neděli  6.8.2017 se v herně  Xbowling ValMez  sešlo 13 dvojic k již osmém pokračování série netradičních turnajů dvojic „Valašské dvojice 2017“. Úmorná vedra panující poslední dny zchladil tolik očekávaný déšť a s ním se dostavilo i zlepšení podmínek na drahách. Hráči se již nemuseli potýkat s takovým horkem a mohli si o to lépe užít svoji hru. A také toho patřičně využili, jelikož atmosféra byla skvělá a také i výkony.

V 1. rundě kralovali Láďa Krusberský s Víťou Hasníkem (990 bodů), druzí se drželi Radek Skýpala a Mira Příleský (950 bodů) a třetí Dáša a Radek Capilovi (937 bodů). 2. runda ale zahrála daleko lépe a padly v ní i 3osmičkové třístovky v podání Evy Stašové s Pavlem Varhaníčkem, Dany a Jirky Klusáčkových Áji Kudělkové se zaskakujícím Tomášem Helešicem.

O konečném pořadí turnaje nakonec rozhodla poslední hra, LOW GAME. V ní zaváhala dosud vedoucí dvojice Ája Kudělková s Tomášem Helešicem a přenechali 1. místo Daně a Jirkovi Klusáčkovým, kteří tímto vítězí letos již počtvrté. To Eva s Pavlem si naopak udrželi 3. místo před Jančou a Markem Irglovými, jimž nevyšla kromě poslední hry i ta předposlední. Konečné pořadí Top šestky je následující:  1. místo Dana a Jirka Klusáčkovi (1163 bodů), 2. místo Ája Kudělková a Tomáš Helešic (1141 bodů), 3. místo Eva Stašová a Pavel Varhaníček (1051 bodů), nepopulární čtvrté Janča a Marek Irglovi (1037 bodů), páté Sylva Mikšovičová a Pavel Karkoška (992 bodů) a šesté Láďa Krusberský a Víťa Hasník (990 bodů).   

V celoročním žebříčku je po 8 turnajích toto pořadí: 1. místo Dana a Jirka Klusáčkovi (245 bodů), 2. místo Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (197 bodů) a 3. místo Jana a Marek Irglovi (168 bodů). V jednotlivcích se dělí o 1. místo Dana Klusáčková a Jirka Klusáček (oba 245 bodů) na 3. místě se osamostatnila Ája Kudělková (224 bodů).

Tímto informace ze srpnových Valašských dvojic končí a my si Vás dovolujeme pozvat na ty další, které proběhnou v neděli 10. září 2017. Kromě toho si Vás dovolujeme pozvat na další turnaj v naší herně, a to Senior Cup Tour ValMez, který se hraje v sobotu 19. srpna 2017 v 10:00 hod. Přejeme Vám krásnou dovolenou a brzy zase na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí dvojic - ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb