Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V úvodním POPO series vítězí Lukáš Jelínek

Tradiční „áčková“ turnajová série se systémem s 36 postupujícími z kvalifikace a 24 finalisty začala na pražském centru Best Bowling pod novým názvem POPO series2500.

- KVALIFIKACE se účastnilo celkem 88 hráčů. Již v kvalifikaci zcela vybočoval od ostatních hráčů svým průměrem bronzový z nedávného mistrovství European Championship of Champions, Jukáš Jelínek. Po šesti hrách vévodil kvalifikaci s průměrem 250,67. Druhý v průběžném pořadí se umístil Matěj Vacík, třetí Václav Rác.Společně s touto trojicí si vybojovalo účast rovnou ve finále dalších devět hráčů.

Dalších 22 hráčů, umístěných od třináctého do třicátého čtvrtého místa postupovalo do semifinále. Postupová hrana nebyla tak vysoko jak bývá po šesti hrách zvykem, dalo se postoupit s 1127 body. Čtyřiadvacítku postupujících do semifinále doplňovali hráči z TURBA.

SEMIFINÁLE výkonnostně kraloval stejně jako na minulém turnaji Pavel Čermák. Krok s tímto ostříleným matadorem drželi nejen junioři David Mojka a Eliška Brychová, ale i Ondra Trojek a Lenka Málková (všichni měli přes 800 bodů). Pro postup do finále bylo zapotřebí tradičních cca 750 bodů, tentokráte to bylo 742. Podrobné výsledky semifinále naleznete v přílohách.

K účasti ve FINÁLE se nedostavil Daniel Mička a tak finalisty doplňoval první nepostupující ze semifinále, Jan Kolář. Stejně jako v kvalifikaci i ve finále opět kraloval Lukáš Jelínek. Po hrách 258, 233, 194 vítězí s finálovým součtem 685. Ztráta druhého v pořadí nebyla ale až tak velká, neb Ondra Michal měl na svém kontě 670 bodů. Třetí místo za 661 finálových bodů vybojoval Tomáš Liebich.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- Nejlepší junior: David Mojka (4. místo)

- Nejlepší senior: Dalibor Polívka (6. místo)

- Nejlepší senior 65 let+ : Antonín Matějka (9. místo)

- Nejlepší žena: Lenka Málková (11. místo)

- Nejlepší hráč/ka P165: Martin Palas (21. místo)

POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500 Kč si našla svého výherce v Tomášovi Liebichovi.

Obsazovačka na další turnaj POPO series2500, který se hraje 5.-7. ledna 2023, je připravena ZDE.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky semifinále – ZDE

Výsledky finále a konečné – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb