Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

V září vítězí ve Valašských dvojicích Jana a Marek Irglovi

1. - 3. místo

Zářijové Valašské dvojice připadly tentokrát na poslední prázdninovou neděli 2.9.2018 a v naší aréně Xbowling ValMez se k nim sešlo 10 dvojic. Účast sice byla menší, ale nálada opět výborná, plná zdravého soutěžení a příjemných vtípků. Do turnaje vlétli jako uragán Ája Kudělková Rosťou Sousedíkem a po 1. bloku her měli téměř 100 bodový náskok na druhé Janču a Marka Irglovi, průběžně třetí byli Nela Capilová s Tomášem Helešicem.

V 2. polovině však Ája s Rosťou polevili a svůj náskok prohospodařili, a tak před poslední hrou, oblíbenou Low Game, byl boj o titul stále otevřený a v rukou výše uvedených aktérů. Nejlépe se s ní vypořádali Janča a Marek Irglovi a zaslouženě zvítězili (1171 bodů). Druzí skončili těsně Ája s Rosťou (1163 bodů) a třetí Nela s Tomem (1127 bodů), kterým Low Game vůbec nevyšla. 4. místo obsadili herně se trápící Evča Stašová s Pavlem Varhaníčkem (933 bodů), pátí byli Katka a Jarda Mičkalovi (900 bodů) a TOP šestku doplnili Mira Příleský a Radek Skýpala (862 bodů).

No a pojďme se podívat na průběžné pořadí celé série. 1. místo Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (216 bodů), 2. místo Eva Stašová Pavlem Varhaníčkem (209 bodů) a 3. místo Dáša a Radek Capilovi (178 bodů). V jednotlivcích je první Rosťa Sousedík (241 bodů), druhý je Pavel Varhaníček (232 bodů) a třetí je Ája Kudělková (216 bodů).

A to je již ze zářijových Valašských dvojic vše a my se již těšíme na setkání s Vámi na těch příštích, říjnových, které jsou naplánovány na neděli 7. října 2018. Děkujeme za přízeň a ať Vám to padá.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb