Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Václav Kváča vítězí na první devítce

Na první turnaj Žižkovské Devítky roku 2018 na Xbowling Žižkov dorazilo 47 hráčů. Bojovalo se o první postup přímo do finále a možnost získat cenné body ve finálových bojích na prvním turnaji. Na prosincovém turnaji se nepodařilo postoupit Míle Suchánkové, která tento turnaj měla díky předem omluvené nepřítomnosti Jarmily Mervové postup do semifinále zajištěn.……….…………………..

Přímý postup do finále vybojovali následující hráči: Václav Kváča, Ladislav Šimánek, Michal Beneš a Jaromír Makovec. V kvalifikaci si první 300 v poslední hrací rundě hodil Václav Kváča, který naznačoval své vysoké ambice postupem z prvního místa. Ze semifinále se bojovalo na vysokých číslech a postup do finále o jediný bod unikl Pavlu Javůrkovi se součtem 425 bodů a dle semifinále se očekávaly kvalitní finálové souboje. První místo si zajistil nakonec Václav Kváča se součtem 525 bodů, když ve finále hodil svou druhou 300 a odnesl si poukaz na dvě hodiny trénování. Na druhém místě překvapil přímé finalisty Ladislav Švec, kterému patří hodina trénování. Třetí místo vybojoval další přímý finalista Michal Beneš. Nejvyšších nához 300 se podařilo na tomto turnaji jen hodit Ladislavu Švecovi v semifinálových bojích. Paroháčem turnaje se stal s 8 parohy Ivan Kober, stejný počet měli na svém kontě v ženách Miloslava Suchánková a Marie Kamenská. Nejlepší ženou tohoto turnaje se stala Milena Jašková na celkovém 6. místě.

- výsledky turnaje ZDE

- celoroční pořadí ZDE

S hráči se těšíme na viděnou znovu příští měsíc a to 5. a 6. února 2018 a také na hráče čeká turnaj za celoroční pořadí.

Váš Xbowling team - bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb