Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve finále květnového CNC PRODUKT CUP vypálil všem rybník LÁĎA KRUSBERSKÝ

1. - 3. místo

Ostravský Bowling SKY přivítal v sluncem prozářené neděli 13.5.2018 celkem 29 hráčů k druhému turnaji CNC PRODUKT CUP. Již od 1. rundy bylo vidět, že formát tohoto nového turnaje bude hráče z Ostravy a širokého moravského okolí bavit. Opět jsme přivítali pár nových hráčů, kteří se do bojů o krásné madeile a naplněné obálky prali jako o život. A že bylo o co. Díky sponzuru turnaje CNC PRODUKT se hraje a pěkné prize money.

Dráhy byly tak jako v dubnu pečlivě připraveny a organizátor turnaje, který tady mimochodem hrál po dlouhých 4 letech, jen konstatoval, že to je úplně něco jiného, hrát ve „skáji“ tenkrát a teď. Mazací model byl příjemný, jen prostě moc neodpouštěl chyby. Tento fakt je jen ku prospěchu všech hráčů, protože jen takto můžou zlepšovat své hráčské dovednosti.

Nejlépe se s tímto faktem v kvalifikaci, hrané na součet 4 her, vypořádala tato TOP šestka v pořadí. 1. Radek Novák(793 b.), 2. David Klein (765 b.), který zahrál ve své 4. hře nejvyšší nához turnaje, krásných 268 bodů, 3. Iveta Kudelová (763 b.), 4. Miroslav Příleský (759 b.), 5. Ladislav Krusberský (747 b.) a 6. Petr Roubalík (746 b.). Tato šestka tak měla zajištěný přímý postup do finále. O dalších 6 finálových míst se bojovalovo v semifinále. Cenu útěchy za první nepostupové místo v podobě hodinové permanatky na bowling převzal Roman Weglorz.

Dvě semifinálové hry. Tady již hráči, když chtějí uspět, nesmí zaváhat. Není to loterie na jednu hru, takže jen opravdu ti odolní uspějí. A s tímto se nejlépe vypořádali Matěj VojkovskýJosef NovákVáclav BařinaDaniel NovákVít Hasník a Pavel Roudný. Štěstěnu si tentokrát nakloněnil i Jaroslav Rzidký, který se také dostal do finále, když přímý postupující Petr Roubalík odstoupil z turnaje.

Finále se hraje také na součet dvou her a tady se začaly dít věci. Po 1. hře se vedení ujal Víťa Hasník (214), pronásledován Mirou Příleským (203) a Láďou Krusberským (191). V průběhu 2. hry ze souboje vypadl Mira, naopak se začalo dařit Vašku Bařinovi. Ale v tu chvíli bylo již jasné, že o vítězství bojují pouze Víťa s Láďou. Nakonec slavila úspěch precizní a bezchybná hra Ládi Krusberského (428 b.), kterému jsme tak mohli na krk pověsit kránou zlatou medaili. Víťa Hasník (410 b.) tak skončil stříbrný, ovšem i tady je třeba smeknout před jeho bojovným výkonem. Vašek Bařina (395 b.) pak dotáhl svou dobře rozehranou partii až k bronzové medaili. TOP finálovou šestku doplnili David KleinRadek Novák (oba 368 b.) a Matěj Vojkovský (364 b.). Nejlepší ženou turnaje se stala finalistka Iveta Kudelová, který si tak hodně spravila chuť po dubnovém nevydařeném turnaji. Vítězem Kategorie B nemohl být nikdo jiný než vítězný Láďa Krusberský.

Po druhém turnaji je v čele série Víťa Hasník (90 bodů), druhý je Matěj Vojkovský (88 bodů) a na třetím místě je David Klein (85 bodů). Mezi ženami jsou v čele společně Lenka Sivková s Ivetou Kudelou (46 bodů). Lenka pak ještě s Romanem Weglorzem (35 bodů) společně vedou v Kategorii B.

A to by tak bylo asi vše z květnového turnaje CNC Produkt Cup. Další, v pořadí 3. díl série je naplánován na neděli 3. června 2018OBSAZOVAČKA je již samozřejmě aktivní.

Díky všem za skvělé nedělní bowlingové odpoledne a večer a těšíme se na Vás v červnu.

Výsledky turnaje – ZDE

Celkové pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb