Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve Valašských dvojicích slaví Ája s Rosťou letošní 5. vítězství

Vítězové

První říjnová a povolební neděle s datem 7.10.2018 patřila v naší aréně Xbowling ValMez dalšímu turnaji Valašských dvojic. Ve třech rundách v nich nastoupilo 12 dvojic, které si to rozdaly o říjnové prvenství a o body do celoročního hodnocení. Skvěle začali pravidelní a velmi úspěšní účastníci tohoto turnaje Ája s Rosťou a do 2. bloku her si vybudovali velký náskok na své pronásledovatele, okořeněný osmičkovou třístovkou.

Těmi nejbližšími pronásledovateli byli druzí Eva s Pavlem a třetí bylo duo Láďa s Láďou. Tento náskok již vedoucí Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (1232 bodů) neprohospodařili jako v srpnu a zaslouženě zvítězili. Pokud se jim tak podaří vyhrát i ve zbývajících dvou turnajích, překonají dosavadní rekord Dany a Jirky Klusáčkových v počtu vítězství za sezónu a stanoví ho na krásné číslo 7. Ale pojďme na další místa na bedně. O těch se rozhodlo jako již mnohokrát v Low Game. Druhé místo nakonec, právě díky výborně zahraným Low Game, uhájili celkem pravidelní sběratelé druhých míst Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem (1048 bodů). Druhé místo neudrželi, ale naopak třetí místo uhájili Láďové Krusberský a Filip (1014 bodů), když odrazili útok Janči Irglové s Maruškou Hermanovou (989 bodů). Této dámské dvojici poslední hra nevyšla podle představ a stála ji umístění na bedně. Pátým místem potvrdili znovu svou kvalitu naši nováčci v ABL Katka a Jarda Mičkalovi (985 bodů) a šestí skončili Nela Capilová s Tomášem Helešicem (955 bodů).

Co se týče celkového pořadí série, říjnové výsledky se do něj promítly takto. 1. místo Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (246 bodů), 2. místo Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem (236 bodů) a 3. místo Nela Capilová s Tomášem Helešicem (185 bodů). V jednotlivcích je první Rosťa Sousedík (255 bodů), druhá je Ája Kudělková (246 bodů) a třetí jsou Pavel Varhaníček a Eva Stašová (oba 236 bodů).

A to je již z říjnových Valašských dvojic vše a my se již těšíme na ty listopadové, které se uskuteční v neděli 4.11.2018 a my Vás na ně srdečně zveme. Děkujeme za přízeň a užijte si posledních krásných dnů babího léta.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb