Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ve ValMezu zvládl Fabuland nejlépe 1. HD LVDL sk. A

Fabuland

Ve středu 4.7.2018 se nám v Xbowlingu Valmez rozběhla Letní Valašská Devítková liga, která je jednak výborným tréninkem na podzimní ABL souboje a též se z ní dá postoupit do každoročního Českého Finále Devítkové ligy, které se koná v září v Praze. Všechny týmy se dostavily vzorně včas a úderem šesté hodiny se tedy mohlo začít hrát.

Nejlépe se s 1. HD vypořádal Fabuland (21 bodů) a vyhrál všechny své zápasy. 2. místo patří NO NAME (20 bodů), třetí místo má v rukou Jak chceš (14 bodů), čtvrtý je CNC Produkt (12 bodů), pátý je VALdeFOR (6 bodů) a šestý, v těžké konkurenci statečně a sympaticky bojující úplně nový tým Team Lebowski (2 body).

Co se týče individuálních statistik, máme tady dvě nejužitečnější hráčky, Janu Irglovou (Fabulnad) a Ivu Fojtíkovou (NO NAME), když obě získaly plný počet 5 bodů. Mezi muži byl nejužitečnějším hráčem Jirka Křižan(Jak chceš) se 4 body. Nejvyšší nához v mužích patří Honzovi Janebovi (Jak chceš), jenž se blýskl náhozem nejvyšším – 300 bodů. Blahopřejeme!!! V ženách nejvíce hodila Janča Irglová (Fabuland), a to 266 bodů. Průměrově zvítězil mezi muži Marek Irgl (Fabuland) s krásným výkonem 241,75 bodu a mezi ženami Janča Irglová (Fabuland) 223,40 bodu. Nejvyšší týmový nához zahrál Fabuland, krásných 740 bodů.

Tak a to je z 1. HD vše a my se již těšíme na 2. HD, který se uskuteční ve středu 18.7.2018 rovněž od 18:00 hod.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Výsledky 1.HD - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb