Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Velký bowle plní roli favorita sk. C LVDL

Velký bowle

V úterý 11.7.2017 se v Xbowlingu ValMez rozběhla skupina C Letní Valašké Devítkové ligy. Bylo viddět, že přestávka od skončení ABL již byla dlouhá a všech 6 týmů se těšilo na ligové boje. V pohodové, uvolněné a letní atmosféře potvrdily roli favorita Velký bowle (22 bodů), které nepoznaly hořkost porážky a jasně vedou skupinu C. Na naši hernu si přijel zahrát Devítkovou ligu i mančaft z Otrokovic. 

Barum Team (15 bodů) hraje 3. ABL Holešov a po 1. HD je s těsným nákokem druhý před Mládežníky (14 bodů). Jejich prozatím 3. místo je příjemným překvapením, protože týmy BC Valaši team (10 bodů) na 4. místě a hlavně Tweeners (8 bodů) na 5. místě nastoupily v ligových sestavách a spíš jsme čekali, že se budou prát minimálně o 2. místo. Tabulku uzavírá sympatický Allstars (6 bodů). Letní Devítková liga jim slouží především k přípravě na podzimní ABL. Již teď je jisté, že sestavu, v jaké hrál Allstars včera, na podzim uvidíme v 6. ABL, ale pod jiným názvem.

Nejužitečnějším pro své družstvo byl Zdeněk Vyoral (Barum Team), který vyhrál všech svých 5 zápasů. Nejlepším mužem byl Petr Roubalík (Mládežníci) s průměrem 238,60 bodu a nejvyšším náhozem 1. HD 280bodů. Podobně si mezi ženami vedla Ája Kudělková (Velký bowle). Zahrála průměr 223,20 bodu a její nejvyšší hra byla 264 bodů. Velký bowle pak zahrály proti Mládežníkům rovných 700 bodů, což byla nejvyšší týmová hra.

2. HD se se sejdeme v úterý 25.7.2017. Již tuto sobotu se hraje Senior Cup Tour ValMez a máme ještě volná místa. Tak kdo máte chuť si potrénovat v pohodovém turnaji, neváhejte s příhlášením.

Výsledky a statistiky - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb