Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Velký úspěch Jarmily Krejčí, rok pro Ondřeje Surána

Poslední turnaj Kaštanka Open završil první turnajový rok 2022, kdy jsme odehráli 6 turnajů Celkem se zúčastnilo 70 hráček a hráčů, Série pokračuje i v roce 2023.  Informace k tomu jsou již připraveny, registrovat se do prvního turnaje 2023 v lednue (07.01.23) je již možné buď z toho prokliku nebo přímo přes obsazovačky a my samozřejmě všechny zveme. I příští rok budou turnaje vyšperkovány rautem zdarma pro všechny.

Dnešek rozhodoval nejen o tomto turnaji, ale také o konečném Ročním žebříčku série. Dům byl plný, bylo vyprodáno, dostavili se hráčky a hráči doslova ze všech koutů republiky.

Kvalifikaci zvládl nejlépe Ondřej Surán (1227) a v dámské části Jana Lébrová (1178). Nejlepší osmička šla přímo do finále, dalších 16 v pořadí hrálo semifinále, ze kterého lepší polovina hráčů doplnila přímé finalisty na celkem 16. Semifinále docela překvapivě ovládla Irena Zelinková, která na ostatní vytáhla hru 245. Poslední postupující ze semifinále byla Jarmila Krejčí, jež měla o 8 bodů více, než první nepostupující. Toto jméno je třeba extra zmínit...

Finálová šestnáctka odehrála 3 finálové hry od nuly. Do čela pelotonu jde Jarmila s 222 a Jirka Egert s 220. Jana Lébrová vidouc to, spustila ve druhé hře stavidla a bylo z toho 253! Jasný útok na vrcholové pozice... Ondřej Surán se zahřál a nabírá své obvyklé tempo, je z toho 222. Nicméně nejen jeho zrak se udiveně upírá jinam... Jarmilka Krejčí má ve druhé hře 226, je to vůbec možné, jak ona to dělá!? Takže třetí hry, jde se na věc... Ale copak, celé se to nějak zadrhlo... Nejvyšší hru dává, kdo jiný, opět Jarmila. Má 218! Pro ostatní šok... Není to sice zcela zdrcující hra, ale Jarmila ještě navíc disponuje hendykepem a všichni ostatní zatuhli a překonat se nedokázali. Takže na světě je velikánské překvapení a skvělý úspěch - 1. místo Jarmila Krejčí, z ní se na stříbro prodrala Jana Lébrová a docela nečekaně až třetí končí Ondra Surán. To jsou na závěr věci! Gratulujeme všem na stupních vítězů, především pak nikým nečekané vítězce! Nejvyšší dnešní nához má Jana Lébrová (253) a Miloslav Kratochvíl (245). Stejné číslo sice zahrála i Irena Zelinková, ale Míla to dal jako první. Nejlepšími seniory jsou dnes oba Brokešovi, juniorskou cenu si odváží Maruška Malurková. A ještě je snad třeba zmínit, že zadarmo dnes díky losu hrál Pavel Luža. Vítěze dneška máme níže na fotce.

A teď rychle na Roční žebříček: tady Ondrovi Suránovi třetí místo z dneška stačilo a končí první (357 bodů), čímž první ročník Kaštanky ovládl. Na druhé místo se dostává Jarda Butal (327) a těsně za ním další domácí hráč Míla Kratochvíl (325). Nejlepší žena série Anička Brokešová končí na 4. místě a 5. místo vybojoval její Fanda. Celoroční vítězové jsou na přiložené fotce.

V průběhu dne měli všichni skvělé pohoštění v podobě výpečků se salátem, na konci dne se předávaly ceny úspěšným. Dnešek jsme vylíčili nahoře, věnujme se tedy celoroku v doplňkových cenách: nejlepší žena Anna Brokešová, nejvyšší nához celé série Ondřej Surán.

Detailní výsledky včetně komplet historie jsou na stránkách série Kaštanka Open, včetně mnoha dalších fotek. Ročník 2022 tak byl ukončen, veškeré ceny byly předány zaslouženým majitelům a již nyní se těšíme na ročník 2023. Vše je na něj již připraveno.

Extra poděkování patří centru Kaštanka, jež vždy fungovalo jak mělo ke spokojenosti hráček a hráčů. Opatrujte se a v roce 2023 do toho samozřejmě jdeme znovu.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb