Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Velký večer Velkých bowlí

Krásný a pohodový úterní večer 8.8.2017 viděl Xbowling ValMez díky zápasům 3. HD skupiny C  Letní Valašské Devítkové ligy. Skvělá atmosféra, skvělí hráči, skvělé výkony a spousta krásných soubojů, kde si nikdo nemohl být ničím jist, to bylo to pravé ořechové, pro nás, co tak milujeme tu hru s tou koulí s dírami a 10 kuželkama, co se jí říká bowling.

Celý večer byl ve znamení výborného výkonu Velkých bowlí (57 bodů), které vyhrály všechna svá utkání a ztratily pouhé 2 body. Tímto si upevnily 1. místo a utekly soupeřům o 12 bodů. Druhý je po 3. HD Barum Team (45 bodů), jemuž se dnes taky dařilo, stejně jako třetím Tweeners (44 bodů). 4. místo patří Mládežníkům (40 bodů). Těm se nepodařilo navázat na výborné výsledky z předešlých HD a i když zahráli krásné zápasy, bodově se jim dneska vůbec nevedlo. Stejně tak na tom byl pátý BC Valaši team (30 bodů). No a šestí jsou statečně bojující Allstars (9 bodů), kteří to mají ve skupině opravdu hodně, ale hodně těžké. Zbývá nám poslední HD a ten bude velmi zajímavý. První postupové místo do finálové skupiny je zřejmě jasné, ale o druhé, jak je z tabulky vidět, se bude ještě tvrdě bojovat.

Co se týče individuálních statistik, tam se nejvíce dařilo bodově Zdeňku Čejkovi (Velký bowle), jenž vyhrál všechny zápasy a získal pro tým 5 bodů. Nejvyšší nához zahrál Jirka Křížan (Barum Team), krásných 300 bodů a nejvyšší průměr 233,20 bodu měl Zdeňa Čejka. V ženách dominovala Ája Kudělková (Velký bowle), která získala 4 body, její nejvyšší nához byl 262 bodů a průměr 211,80 bodu. Nejvyšší nához týmu patří Velkým bowlím a má hodnotu 705 bodů.

A to je již z 3. HD vše. Čtvrtý, poslední HD se uskuteční opět za 14 dní, konkrétně 22.8.2017 v 18:00 hod.

Mějte se hezky, a pro hráče starších 50 let tadyl máme pozvánku na Senior Cup Tour ValMez,, který startuje v sobotu 19.8.2017 v 10:00 hodin.

Výsledky a statistiky - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb