Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Veronika oslavila svůj svátek vítězstvím

Téměř totožná účast jako na lednovém turnaji, byla i v únoru. Z kvalifikace postupovalo díky neopravitelné poruše na dráze jen 20 hráčů. Přesto byla hranice postupu oproti minulému turnaji o hodně níže, na postup stačilo nasbírat 577 bodů ze tří her.

Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem vylosovaným nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny, aby na příště trochu potrénovali a vylepšili svou bilanci. Tentokráte si tréninkové Manta poukazy odnesli Rybová, Mára a Holinková. Poté se losovaly tři malé pivní sety a šlo se losovat nasazení pro semifinálové play-off.

Bohužel problémy s drahami nebrali konce a musela se odstavit další dráha, čímž se turnaj protáhl do pozdních nočních hodin. Rozvleklé semifinálové play-off zastavilo některé favorizované hráčů, kteří byli v lednu úspěšní.

V samotném finále parádně oslavila svůj svátek Veronika Petželová. Po výkonech 252 a 257 si došla pro vítězství na únorovém turnaji. Druhé místo vybojoval Petr Horáček a na bronzové příčce stanul Tomáš Jakubík. Výsledky a umístění na turnaji ZDE

V celoročním pořadí se probojoval do čela průběžného pořadí Petr Horáček a za něj vystoupala Veronika Petrželová před Josefa Colona. Žebříček s body po druhém turnaji ZDE.

PS: Příští turnaj se hraje 7.3.2018, aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde.

 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb