Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

VI. ročník DEVÍTKOVÉ LIGY MISTRŮ vyhrává HALOWEEN

1. HALOWEEN

Po roce, přesně na stejné datum tj. 29. září, se uskutečnilo Finále Letní devítkové ligy pod názvem LIGA MISTRŮ. Devítková LIGA MISTRŮ je pořádána ve spolupráci s centry Xbowling Žižkov, Xbowling Strašnice, Xbowling Valašské Meziříčí, Xbowling Tišnov a centrem Best Bowling Zličín.LM přivítala nejen vítěze z těchto center, ale i další nejlépe umístěná družstva do celkového počtu 12 účastníků.

2014 - KOMWAG, 2015, 2016, 2017 – BLACK RIDERS, 2018 – NEVYZPYTATELNÍ. Velkou neznámou bylo, kdo vyhraje letošní ročník LM, neb ve finále chyběl loňský šampión.

Jeho hráči (Lukáš GurgulTomáš LiebichLukáš Jelínek) se však ve finále objevili „rozsypáni“ v jiných seskupeních a znovu o sobě dali vědět.

Letošní finále LM bylo napínavé jako řemen. Určitě nejkvalitnější v dosavadním pětiletém období, což dokládal fakt, že po deseti odehraných zápasech byl rozdíl mezi prvním a šestým družstvem pouhých 2,5 bodu. Rozhodovalo poslední kolo zápasů, kde bojovala i některá družstva z šestice nejlepších mezi sebou. Pořadí této šestky se tak víceméně obrátilo naruby.

Nakonec se po 11 odehraných hrách radovalo z vítězství a putovního poháru nečekaně družstvo HALOWEEN, které na první místo posunulo celkové skóre. HALOWEEN hrál v ABL složení Pavel VrzalFrantišek LiebichMilan Germář doplněný o juniory Tomáše Liebicha a Lukáše Jelínka. Družstvo sice v jedenácti zápasech poznalo třikrát hořkost porážky a vybojovalo 36,5 bodu, ale průměr 725 na hru byl bezkonkurenční. Druhý, XBOWLING TEAM ŽIŽKOV (s Lukášem Gurgulem v sestavě), měl na svém kontě také 36,5 bodu ale průměr „jen“ 689,91Bronzovou pozici a bronzové medaile vybojoval tým CNC PRODUKT s 36 bodyTřetím v pořadí chyběl bod, aby stanuli na postu nejvyšším.

Napínavé letošní finále podtrhuje 35 bodů čtvrtých FAMILY FITNESSpátého NOTAXA (33 bodů) a šestých HORALŮ (31,5 bodu).

HVĚZDY LM aneb nejužitečnější a průměrově nejlepší hráči:

-Lukáš Jelínek(Ø 276,45 – 9 bodů za vítězství)

-Gabriela Malcová Ø 224,33

-Markéta Gabrhelová – 5 bodů za vítězství.

- KONEČNÁ TABULKA a výsledkový servis >> ZDE

- Výsledkový zpravodaj >> ZDE

Všem zúčastněným děkujeme za pohodovou atmosféru a mnohdy velmi dramatické chvíle, které přinesl hrací den. Děkujeme za podporu hostitelskému centru Best Bowling a firmě Staropramen.

Za organizační team LM se loučí David Dvořáček, Martin Kostka a Jiří Marval, těšíme se 26. září 2020, na VII. ročník Devítkové LM.

 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb