Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vilém Šimek a Milada Skokanová přehráli všechny favority

Vilém Šimek a Milada Skokanová

Ve středu 26.9.2018 jsme na v brněnském Bébéčku odehráli v pořadí již 6. Turnaj smíšených párů a zúčastnilo se celkem 27 dvojic. Turnaj se hrál pěkně svižně, a to díky mnoha nahozeným strikům v průběhu celého večera. Jak je již pravidlem, zařadili jsme do turnaje dvě "minisoutěže" o krásný podzimní svícen a jako vždy byly i ceny losované - tentokrát láhev kvalitní whiskey, osuška Dopravní stavby a láhev vína. Myslíme samozřejmě i na začátečníky a nováčky turnaje a připravili jsme cenu útěchy (první místo od konce) pro Jindřicha Žižku a Pavlínu Gambovou poukazem na hodinu hry zdarma, aby mohli přijít potrénovat.
Bronzové místo oslavili Hanka Chládková a Vlastimil Chládek (1352 bodů), stříbrná příčka patří tentokrát „nečekaně“ Michalovi Richterovi a Lence Jančukové (1402 bodů) a zlato získal pár, který se nám na bedně objevil úplně poprvé - Vilém Šimek a Milada Skokanová (1438 bodů).

V celkovém pořadí série vede dvojice Michal Richter a Lenka Jančuková (131 bodů), na druhém místě jsou Vlastimil a Hana Chládkovi (115 bodů) a na přetí příčku se posunul pár Ondřej Surán a Milada Zajícová (114 bodů).

Všem moc děkujeme za účast a vytvoření pohodové atmosféry! V brněnském Bébéčku se budeme těšit v příštím termínu, který je 24.10.2018 na viděnou. OBSAZOVAČKA je již samozřejmě aktivní.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb