Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítěz 10. turnaje Pepa Bočan bral i šťastnou plechovku

1. - 3. místo

10. BBO klasický turnaj se hrál ve středu na Zličíně na krátkém mazání za účasti 25 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Standa Nejezchleba (816), ale vzdal se postupu a stejně tak Luboš Slezák a do semifinálové šestnáctky tedy jako poslední postupovala Zdeňka Balcarová (633). Po dvou vyřazovacích zápasech postoupila osmička vítězů do finále na dvě hry plus celovečerní průměr. V turnaji zvítězil Pepa Bočan (677) před nejlepší ženou Janou Olarescu (599) a Pavlem Divišem a (598). Dále se umístili Pavel Vrtiška, Honza Kolář st., Ríša Nosek, Katka Slavíková a Eva Rechtoriková. Za nejvyšší nához 244 byl oceněn Honza Kolář st. a šťastnou plechovku s 500,- vyhrál (paradoxně za svůj nejnižší nához 163) Pepa Bočan. Zde je fotogalerie.

Ocenění nejlepších hráčů série 2018: Honza Kolář st., David Ruml, Pavel Vrtiška, Jana Olarescu, Hanka Kolářová, Katka Slavíková, Míra Dutka, Michal Korecký, Michal Fiala, Pepa Bočan, Kája Šípek. Cenu dostali i Ríša Nosek a Pavel Javůrek, kteří sice získali dost bodů na umístění v první desítce, ale nesplnili podmínku 6 účastí. Oceněni byli i ti, kteří navštívili všechny turnaje – David Ruml, Pavel Vrtiška, Zdeněk Balcar a Eva Rechtoriková.

Děkujeme všem za přízeň, budeme se na vás těšit v dalším ročníku série BBO klasických turnajů 2019, které se budou konat vždy ve čtvrtek a první turnaj startuje 14. února obsazovačka.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb