Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 10. BBO tour Chomutov je Martin Křížek

1. - 3. místo

 

V neděli 27.10. přijelo do chomutovského Strikelandu na 10. BBO tour 38 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Vojta Plánička (924) a jako poslední postupoval do semifinále po odstoupení Petra Heligra a Káji Růžičky Andrej Paračka (734). Ostatní zkusili štěstí v Desperadu a to nejlépe zvládli Jana Šípková, Vláďa Horňák, Jirka Kurka a Anička Beindlová. Po třech semifinálových hrách vypadla polovina hráčů a dvanáct lepších si zahrálo tři hry finálové. V turnaji zvítězil Martin Křížek (637), druhý skončil Toník Nahodil (629) a třetí Jirka Vrážel st. (622). Dále se umístili: Andrej Paračka, Vlasta Talaš, Vláďa Horňák, Ivanka Šmejkalová, Zdenka Pláničková, Jirka Forman, Vlasta Ševčík, Robert Breindl a Dušan Závladský. Za nejvyšší nához 268 byl oceněn Vojta Plánička. Nejlepšími ženami byly Ivanka Šmejkalová, Zdenka Pláničková, Anička Breindlová, mezi seniory zvítězili Jirka Vrážel st., Vlasta Talaš a Vláďa Horňák a junioři byli oceněni všichni čtyři – Martin Bula, Eliška Bulová, Nela Honzíková a Kristián Talaš. Ve výkonnostních kategoriích A - J byli nejlepšími: Toník Nahodil (A), Martin Křížek (B), Andrej Paračka (C), Vláďa Horňák (D), Vlasta Talaš (E), Ivanka Šmejkalová (F), Jana Šípková (G), Denisa Roučková (H), I nebyla zastoupena, Nela Honzíková (J). Zde je fotogalerie a BBO video.

V celoročním žebříčku je aktuálně hodnoceno 109 hráčů a zde je desítka nejlepších po 10. turnaji: Toník Nahodil (766 b), Andrej Paračka (731 b), Martin Křížek (724 b), Štěpán Heligr (713 b), Ondra Heligr (699 b), Vojta Plánička (679 b), Petr Heligr (674 b), Zdenka Pláničková (656 b), Jirka Forman (643 b), Vláďa Horňák (634 b).

Poděkování jako vždy patří pekárně Kompek za skvělé slané záviny, Strikelandu Chomutov za vše, Svátě Závladské za pěkné fotky, Petrovi a Haničce Heligrovým za BBO vláček a hráčům za účast.

Budeme se na vás ve Strikelandu těšit na 11. BBO tour 24.11. - obsazovačka a na 12. BBO tour (vánoční) 26.12. - obsazovačka, kdy poslední runda je určena pouze pro reentry.

Ještě předtím vás ale v Chomutově rádi uvidíme 6.11. na BBO dvojicích a 10.11. na BBO devítce.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb