Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem 8. BBO tour Chomutov je Milan Šteffek st.

1. - 3. místo

8. turnaje BBO tour Chomutov se v neděli ve Strikelandu zúčastnilo 44 hráčů. V kvalifikaci zvítězila Sváťa Závladská (925) a jako poslední postupoval do semifinále Ríša Soukup (751), z Desperada pak Anička Breindlová, Marta Černá, Pepa Chudoba a Vláďa Hübst. Po třech semifinálových hrách se dvanáctka lepších vrhla do finále. A to nejlépe zvládl Milan Šteffek st. (654) a připsal si tak své první vítězství v BBO tour. Druhý skončil chronický vítěz Petr Heligr (628) a třetí také tradiční bednař Toník Nahodil (620). Dále se umístili Vašík Kordulík ml., Sváťa Závladská, Martin Křížek, Štěpán Heligr, Vláďa Horňák, Anička Breindlová, Vláďa Hübst, Jirka Forman a Jirka Stulík, kterého bohužel v první hře zradilo koleno. Za nejvyšší nához byl oceněn Petr Heligr za 276, ale cenu dostal i Vašík Kordulík za v reentru dosažených 278. Zde je fotogalerie a BBO video.

Další ocenění:

Nejlepší ženy: Sváťa Závladská, Anička Breindlová, Marta Černá

Nejlepší senioři: Vláďa Horňák, Anička Breindlová, Vláďa Hübst

Nejlepší junioři: Vašík Kordulík ml., Martin Bula, Matěj Musil

Ostatní junioři: Eliška Brychová, Eliška Bulová, Leontýnka Svobodová

 1. nepostupující do semifinále: Jirka Květoň

1. nepostupující do finále: Pavel Černý

Cena útěchy: Leontýnka Svobodová

Kategorie A-J: Petr Heligr (A), Milan Šteffek st. (B), Vláďa Hübst (C), Vašík Kordulík ml. (D), Marta Černá (E), Martin Bula (F), Matěj Musul (G), Eliška Bulová (H), I nebyla zastoupena, Jindřiška Kubrichtová (J).

Celoroční pořadí po 8. turnaji: Petr Heligr (751 b), Toník Nahodil (701 b), Martin Křížek (682 b), Štěpán Heligr (669 b), Sváťa Závladská (638 b), Jirka Stulík (634 b), Abdul Kassas (628 b), Dušan Závladský (628 b), Ondra Heligr (624 b).

Poděkování za partnerství: pekárna Kompek, Strikeland Chomutov, Sváťa Závladská, Jirka Květoň, Anička Chotěnovská a I.K. 

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše a hráčům za přízeň, budeme se na vás těšit na 9. BBO tour 21. října, tentokrát na jiném rekreačním modelu (Bourbon Street), přihlásit se můžete zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb