Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem červencového Senioru je "junior" Ondra Surán

Opět vynikají amosféra vládla Xbowlingem ValMez. V sobotu 15.7.2017 se k prázdninovému Senior Cup Tour ValMez sešla krásná účast 14 hráčů. A že má tento turnaj svou osobitou a krásnou atmosféru, to nemusíme vůbec zdůrazňovat. Stačí se podívat na jména hráčů a hráček. Kromě výborné zábavy však samozřejmě chce každý hráč uspět co nejlépe a do svých výkonů dává maximum. Potom nám krásně plápolají to pravé a správné sportovní emoce.

Vynikajícím způsobem ovládla kvalifikaci Janča Irglová (1016 bodů). Teprve potom přišli na řadu pánové Franta Folta (969k bodů), Petr Mikliš (953 bodů) a Rosťa Sousedík (938 bodů). TOP kvalifikační šesku doplnila další žena Maruška Hermanová (936 bodů) a Marek Irgl (935 bodů). Se soutěží se po šesti kvalifikačních hrách, z nichž ta nejhorší se škrtala, musely rozloučit 11. Sonička Mičolová (737 bodů) a 12. Zdenička Ježková (636 bodů).

Finále jsme již minule na žádost hráčů rozšířili ze dvou na tři hry od nuly a po sportovní stránce je to dobře. Nejlépe této šance využil Ondra Surán (609 bodů), který i přes svůj záporný HDC ve finále stupňoval tempo a odměnou mu bylo vítězství v červencovém Senior Cup Tour ValMez. Obrovský souboj se pak svedl o 2. místo. To nakonec urval autor nejlepší první finálové hry Láďa Šmelcer (566 bodů). O třetím místě pak rozhodoval při shodnosti bodů vyšší nához. Tím šťastnějším byl Rosťa Sousedík (560 bodů), který tak na 4. místo odsunul Petra Mikliše se stejným počtem bodů. O tom, že to bylo snad nejvyrovnanější fínále hovoří bodový rozdíl pouhých 12 bodů mezi 2. a 6. místem. Celkově na 5. místě a nejlepší ženou se stala Janča Irglová (558 bodů) a TOP šestku finále doplnil Láďa Krusberský (554 bodů). Průběžné pořadí série po sedmém turnaji. 1. místo Petr Mikliš st. - 213 bodů, 2. místo Franta Folta - 141 bodů a 3. místo Rosťa Sousedík – 138 bodů.

Po skončení turnaje již přišlo na řadu klasické vyhlášení a fotografování nejlepších hráčů. Právě v tomto okamžiku ukázal Ondra Surán správné gesto vítěze, když vyhraný hodinovou dárkový poukaz věnoval jako cenu útěchy Zdeničce Ježkové. Paleček nahoru, Ondro.

A tak jak krásně červencový Senior začal, tak i skončil. V pohodové, přátelské a úsměvné atmosféře. No a my se již všichni těšíme na další pokračování, které je naplánováno na sobotu 19. srpna 2017. Díky, byli jste skvělí přátelé.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné popřadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb