Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem David Ruml a příště hrajeme o 10.000 kč!

benešovském Scentru nám po prázdninové pauze pokračovala svým 7. turnajem Ferdinand devítková série. Za solidní účasti 30 hráčů a hráček byl po kvalifikaci nejlepší Gustav Horník. O mazací pauze nám Ilona Fulínová vylosovala číslo do měšce, ale 279 nehodil v kvalifikaci nikdo a tak se 23. září bude hrát už o částku přesahující 10.000 kč! Cenu útěchy pro prvního nepostupujícího získala Helena Spilková. Po semifinálových dvou hrách plus průměr z kvalifikace se do vedení dostal David Ruml.

Ve finále domácí bowler potvrdil formu posledních dnů a ovládl 7. turnaj Ferdinand devítky. Druhé místo vybojoval Jaroslav Butal st. a třetí skončil Otakar Frýbort. Pěkné čtvrté místo obsadil Tomáš Treml, autor nejvyššího turnajového náhozu, 300! Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Mrkvičková, která obsadila celkové 8. místo. Předčasně hernu opustili (v domnění, že se do finále nedostanou?) Petr Eliáš, Luboš Kunt a Pavel Slováček. Místo nich si tak finále zahráli další v pořadí.

Na prvních dvou místech se v celkovém pořadí nic nemění. První je Jaroslav Bejšovec, druhá Marie Frýbortová. Na třetí místo poskočil David Ruml a další pořadí v Top 6 je následující: Tomáš Rathouský, Jaroslav Butal st. a Otakar Frýbort.

Děkuji všem za účast a jako vždy za prima atmosféru. Nezapomeňte, že v neděli 9. září pokračuje v Scentru i druhá bowlingová série Bowling cz tour a hrát se bude na středním mazacím modelu.

Foto č.1 zleva: Jaroslav Butal st., David Ruml a Otakar Frýbort.

Foto č.2: Tomáš Treml a Lenka Mrkvičková (nejvyšší nához a nejlepší žena).

Foto č.3: Helena Spilková.      

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb