Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězem Silesie v Ostravě je Michal Foťko

V Ostravě pokračovala v neděli 22.5. turnajová série Czech Silesia BC už v pořadí čtvrtým turnajem. I přes letní počasí si přišlo změřit síly 37 hráčů, opět nechyběli hráči ze Zlína, Polska a širokého okolí Ostravska a Karvinska.

Kvalifikaci vyhrál s pěknými náhozy Jarda Růžička ze Zlína před Láďou Mülerem z Frýdku-Místku a Ivetou Kudelovou z Ostravy.

Ve finále opět padaly pěkné výkony a nejvyšší nához výkonem 267 bodů patří Míšovi Foťkovi z Frýdku - Místku, který se stal zároveň celkovým vítězem turnaje před překvapením turnaje Rudy Fukaly z Havířova  a třetím Radkem Schindlerem z Frýdku-Místku, který měl velmi vyrovnané výkony ve všech hrách turnaje. V kategorii „ B" patří prvenství Rudovi Fukalovi před Petrem Adamcem z Petřvaldu a Adamem Peškou ze Zlína.

Nejlepší ženou po minulých smůlovatých umístěních na tomto turnaji, kdy byla dvakrát v řadě první nepostupující do finálových bojů se zaslouženě stala ostravská hráčka Iveta Kudelová.

Děkujeme Všem za účast a těšíme se na setkání na dalším turnaji, který se uskuteční 26.6..Výsledky naleznete na  www.bowlingczechsilesia.cz       -M.M.-

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb