Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězství hned na první dobrou pro Nelu s Lojzou

1. - 3. místo

Xbowlingu ValMez jsme v neděli 4. října 2020 uspořádali sedmý turnaj z bowlingové série Valašské dvojice. Nová vládní nařízení platí až od pondělí 5.10.2020, a tak jsme turnaj mohli odehrát podle známého scénáře. 3 dvojice si daly předehrávku a v hlavním turnaji se nám sešlo 17 dvojic. Suma sumárum, krásný celkový počet 20 dvojic.

A tak se podívejme, jak říjnové Dvojice proběhly. Z tří dvojic v předehrávce byla tou nejlepší Láďa Krusberský – Láďa Filip (1014 b.), ale sami pánové již po odehrání tušili, že tento výkon na nejlepší stačit nebude.

V nedělní 1. rundě již tradičně hrávají Bobina Korytářová se Zdeňou Labajem (1118 b.), tradici neporušili a i když měli v rundě papírově silné protivníky, ujali se vedení.

V 2. rundě se nám představily dvě nově složené dvojice a především jedna z nich zamíchala kartami pořadí. Nela Capilová s Lojzou Horákem (1134 b.) zahráli jako jediný třístovku, tentokrát to byla osmičková a jak se nakonec ukázalo, byl to klíčový moment turnaje. V průběžné tabulce o 16 bodů přehráli Bobinu se Zdeňou a usadili se v čele tabulky. Dobře zahráli také Mira Příleský s Peťou Janošcem (1045 b.) a v tu chvíli byli na třetím místě.

Jako již tradičně se v 3. rundě představili hlavní favorité. Ten největší, lídr série, totálně vyhořel a tak se Mira Staněk s Tomem Blahou (931 b.) museli smířit s až 17. místem. Lépe dopadli Janča a Marek Irglovi (1026 b.), ale pořád to nestačilo na nejlepší a tak z toho bylo 7. místo. O chloupek lépe, o pouhé 3 body, zahráli víc jejich parťáci z Fabulandu, Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (1029 b.) a brali 6. místo. Stejně bodů jako Maruška s Radkem zahráli v 2. rundě kluci Krčmovi a díky vyššímu náhozu získali 5. místo. Mira s Petrem sice třetí místo neudrželi, ale po 6. místě v září se opět posunuli nahoru a získali 4. místo. Pomalinku se tak blíží ke svému nejlepšímu umístění z ledna letošního roku, kdy skončil druzí. Ještě jedna dvojice mohla promluvit do pořadí nejlepších a také promluvila. Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (1082 b.) byli v závěrečné rundě nejlepší a tento výkon jim stačil na konečné 3. místo. A tak se mohli již z tepla domova začít radovat z 2. místa Bobina se Zdendou no a nečekané vítězství nakonec přece jen urvali ve své společné premiéře Nela s Lojzíkem.

A jak nám celkovým pořadím zamíchal osmý turnaj série? I přes říjnový výpadek drží vedoucí post Mira Staněk s Tomem Blahou (171 bodů), opět poskočili Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (169 bodů) a na druhém místě ztrácí na lídra pouhé 2 body. Paradoxně i přes druhé říjnové místo klesli na průběžné 3 místo Bobina Korytářová se Zdeňou Labajem (162 bodů) a vypadá to, že tyto tři dvojice si to rozdají o celkové vítězství. Čtvrtí Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (135 bodů) v tuto chvíli ztrácí na bednu již 27 bodů, ale nepředbíhejme. Před námi jsou ještě dva turnaje, z toho prosincový dvojnásob bodovaný a při pravidlu šesti nejlepších turnajů se celé pořadí může totálně překopat. Kompletní dosavadní výsledky a pořadí v sérii si můžete prostudovat, když kliknete ZDE.  

Z říjnových Valašských dvojic je to vše. K devátému turnaji se v Xbowlingu ValMez sejdeme v neděli 1. listopadu 2020, obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní a věřme, že se korona-situace zlepší a my se budeme moci sejít opět v plném počtu. Díky za parádní bowlingovou neděli a těšíme se s Vámi brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb