Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězství jede s Jardou Kubiczkem do Třince

Jaroslav Kubiczek

Třetí hrací den, poslední před letními prázdninami jsme odehráli v neděli 10.6.2018 v herně Bowling SKY Ostrava. Jelikož někteří hráči se už jeli slunit a někteří už se zase stihli vrátit, na startu jsme zaevidovali a přivítali 29 soutěživých hráčů. Krásné je, že si přijel opět zahrát opavský Karel Kratochvíl. Příště už třeba přijede i Matěj Vojkovský .

Jako vždy do první rundy přijeli hráči z Třince. Jarda Kubiczek už víckrát ukázal, že mu to docela jde, ale většinou přišlo nějaké větší zaváhání a Jarda alias Kubaodjížděl bez umístění na bedně. Tentokrát opět začal pěkně od podlahy a docela slušně mu sekundoval Ivo Ivan a Tomáš Frydrych. Hezkým překvapením byl skvělý výkon Jarky Slezákové, která si zahrála nejen svůj nejlepší průměr v historii (171,25), ale také osobní rekord výkonem 212 „spadlých“ kuželek. Tento výkon sliboval velmi vysoké umístění v konečné tabulce.

Ve druhé rundě, kde tentokrát hrálo pouze 12 hráčů to nejlépe šlo Ráďovi Januszovi a Milanu Motykovi. Dobře jim sekundoval ještě Láďa Horák a Eva Stašová. V dobře rozehrané partii nakonec došly síly v poslední hře všem jmenovaným kromě Evy, to se  v konečném účtování turnaje samozřejmě muselo projevit.

Po seřazení výsledků nakonec prvenství vybojoval Jarda Kubiczek. Druhé místo sluší Radimovi Januszovi, který je  autorem nejvyššího náhozu výkonem 223 bodůBronz si na krk pomyslně pověsil „Kelímek“, který odsunul na „bramborovou“příčku Ivo Ivana.

Z losu štěstí se tentokrát mohl těšit David Čajánek (vínko), Luboš Sivek (hodinky) a Ivo Ivan (bonboniéra). Poslední cenu věnovala restaurace Málka z Orlové. Za losem určené 21.místo na večeři do restaurace Magnolie v Orlové může s Jindřiškou vyrazit Přéma Filip.

Děkujeme všem hráčům za účast a přejeme  všem příjemné a hezké dovolené. Série bude pokračovat po letních prázdninách 9.9.2018 od 10.00 hodin.

KELÍMCI

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb