Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vítězství v Single Openu těsně získal Milan Krčma mladší

Dámy a pánové a veškerá bowlingová společnosti. V sobotu 28.5.2022 se odehrál letošní první Single Open na herně v Holešově. Sice jsme neměli plný dům, ale zvučná jména, která byla přihlášena, slibovala velmi zajímavý průběh.

Bylo to vidět hned na startu, kdy padlo několik dvoustovek. Ze 17 hráčů postupovalo 12 a boj o postup do elitního čtvrtfinále se rozhodoval až v poslední hře. Nepostoupila čtveřice hráčů a bohužel ani náš benjamínek Adam Zachara, kterému chybělo jen pár kuželek. Tito čtyři si zahráli o umístění.  Základní část celkem suverénně vyhrál Honza Šípek s průměrem 204,6, za ním následoval Lubka Matera, který nahrál průměr 197,0 a pak nejlepší žena základní části Ája Kudělková (průměr 195,8).  Ovšem play-off je samostatná hra. Hrálo se po trojicích na dráze, kdy vždy nejhorší musel skončit. Tady se schylovalo k mnoha překvapením, ale favoriti vždy udrželi hlavu a do semifinále postupovala známá jména. V semifinále nás opustila nejlepší hráčka základní části, leč souboj mezi Lubkou a Dášou Kapustovou dopadl naprosto překvapivým vítězstvím Dáši. Finále si tak mezi sebou rozdali právě Dáša, Víťa Hasník, Milan Krčma a Honza Šípek. Byly to krásné souboje a o vítězi rozhodly jen dvě kuželky. Honza začal sérií striků, ale v devátém framu mu zůstala pozice 7-10 a Milda, který hrál celou dobu vyrovnaně, jej přejel. Závěrečné skóre mezi nimi 234 – 236. Skvělé finále. Konečné pořadí tedy zní: 1. Milan Krčma ml., 2. Honza Šípek, 3. Víťa Hasník a 4. Dáša Kapustová.

Další a poslední turnaj před prázdninami se odehraje 11.6.2022 a bude se jednat o turnaj Holešovských dvojic, obsazovačka je již připravena ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb