Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vladan Vašíček obhajuje vítězství

Druhou devítku roku 2018 jsme si přišli zahrát do herny Bowling SKY Ostrava druhý květnový den. Vypadalo, že bude plno, ale nakonec se nám dva hráči na poslední chvíli odhlásili, i přesto je účast velmi pěkná. Přivítali jsme hráče, kteří si přišli s námi zahrát úplně poprvé. Ne, že by byli všichni bowlingovými nováčky, ale mezi „Kelímky“ přišli poprvé. Zkušeným bowlingovým hráčem je určitě Jarmil Vašíček a Václav Malurek. Mezi nováčky patří Roman Porembský a teprve šestnáctiletý Jan Porembský.

Kvalifikaci v první rundě začal skvěle Jarda Kubiczek, který, jak se ukázalo, nenašel přemožitele a je králem celé kvalifikace. K vítězství v kvalifikaci dokonce nestačily „třístovky“, které nám tentokrát padly celkem čtyři. Co do počtu je to rekord v „Kelímkovic devítkách“, který nám kdy hráči hodili. Jako první si jí hodil Jarmil Vašíček a pokud příště přijde, může mít svůj start úplně „zadara“. Ve stejné hře o chviličku později byl Jarmil následován Silvestrem Mihalcsakem. Třetí  byla k vidění v druhé rundě kvalifikace z rukou Rádi Janusze

Do finále tedy šel z prvního místa Jarda Kubiczek, následován Danou KlusáčkovouJarmilem Vašíčkem a Ráďou Januszem. Jen tak pro zajímavost „například“ Vladan Vašíček postupoval z dvanáctého místa. Jenomže Vladan vletěl do finále jako tajfun hozenou čtvrtou „třístovkou“ včerejšího dne a jelikož pokračoval skoro úplně stejně i ve druhé hře a hodil „pouze“ 287, je zcela zaslouženě vítězem druhé letošní devítky a obhajuje vítězství z té první. Druhé místo z kvalifikace udržela i ve finále Dana KlusáčkováRáďa Janusz se bál bramborové příčky, tak se snažil ze všech sil a snaha mu hodila bronzový stupínek. Na  „bramboru“ se vyšvihnul Tomáš Frydrych a stačilo pouhých šest kuželek a Ráďovi by opět zůstal „černý Petr“. Finále bohužel vůbec nevyšlo vítězi kvalifikace Jardovi Kubiczkovi, který se propadnul v tabulce až na 10. místo. Ovšem všichni víme, jak to ve sportu chodí, akorát Jardovi bylo ze svého výkonu trošku nevolno.

Pro hráče byl jako vždy připraven los štěstí. Došlo k malé změně, kdy los bude od tohoto turnaje losován podle ID hráče, abychom nemuseli vítěze někde nahánět a balíčky nosit zase tam odkud byly přivezeny. Štěstěna se usmála postupně na Kaňu JaroslavaVarhaníčka PavlaLyskovou Editu a Waneckého Zdeňka.

Děkujeme všem hráčům za účast a budeme se těšit na shledání na příští devítce, která by mohla být někdy v posledním srpnovém týdnu.

KELÍMCI

Výsledky turnaje - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb