Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhrává dobře hrající Radim Janusz

Nejlepší hráči

 

Herna Bowling SKY Ostrava 12.3.2019 měla být opět zcela zaplněna pro Kelímkovic Devítku, ale nakonec nemoc nedovolila na poslední chvíli přijet jedné hráčce. Dorazila opět početná skupina z Opavy, přijel manželský pár Urbanových z Havířova a po dvou letech se mezi nás vrátil Rudolf Fukala z téhož města.

V kvalifikaci začal nejlépe “navrátilec” Rudolf Fukala a bylo vidět, že je po bowlingu pěkně vyhladovělý a nabuzený ke skvělým výkonům. Dech s ním držela Dana Klusáčková a Jan Filuš. Trošku za první trojici pokulhával Vladan Vašíček. Vyrovnané náhozy měl na pátém místě Pavel Varhaníček. Po skončení kvalifikace bylo jasné, že “Černý Petr” v podobě prvního nepostupujícího hráče zůstal pro Tondu Uličku.

Samotné finále mělo tentokrát skvělou úroveň. V tabulce se nám to pěkně zelenalo, což znamená výkony nad 250. Vůbec nevadí, že jsme tentokrát neviděli ani jednu třístovku, příště jich může být třeba šest. Prvních deset hráčů kvalifikace mělo nejlepší výchozí pozici díky průměru kvalifikace nad 200, který se počítá jako první hra finále. Samotné finále nakonec nevyšlo vítězi kvalifikace Rudolfu Fukalovi a v konečném účtování se propadnul až na 13.místo. Nespokojená asi trošku bude i Dana Klusáčková, které se nepovedla první hra finále a to pro ní znamená až 6.místo. Ze zadních pozic zaútočil na první místo Radim Janusz a je zaslouženým vítězem, i když zase nebyl se svým výkonem úplně spokojen. V dobrém výkonu z konce kvalifikace pokračoval Jan Filuš a patří mu druhá příčka, když prohrál s Ráďou o jednu ušmudlanou kuželku, co bowlingáře vždy “potěší”. Na bronzový stupínek svou krásně vyrovnanou hrou vystoupal Pavel Varhaníček. Bramborový stupínek odměněný brambory z kvalitní české pěstírny zůstal pro Jirku Klusáčka. Nejvyšší nához turnaje 280 naházel Vašek Malurek. V pytli štěstí bylo tentokrát 18 maličkostí, tak snad to osmnácti šťastlivcům udělalo alespoň maličkou radost.

Děkujeme všem hráčům za účast a skvělou atmosféru. Další termín bude oznámen co nejdříve.

Výsledky turnaje – ZDE

KELÍMCI

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb