Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Weapon X stále v čele skupiny B v Tišnově

Weapon X

Třetí HD odehrála skupina „B“ v LTDL 2018. Nejtěžší zápasy HD sváděly hlavně týmy v druhé polovině tabulky, kde tabulka dostála největších změn. V posledním zápase se rozhodovalo o vítězi HD, kdy nakonec nejlépe vyšel tým Weapon X se ziskem 17,5 bodů. O pouhý půlbod tak předstihl Šavlozubé kuželky a EMILY.

Jak již bylo řečeno, nejzásadnější změny se staly v druhé půlce tabulky. ATD… a DRUPOL si prohodily pořadí a Trojský kůň začal lehce ztrácet. O konečném pořadí základní skupiny se sice rozhodne již příští HD, ale o postupujících do finálové skupiny se rozhoduje na základě týmového průměru, takže uvidíme, co aspiranti na postup předvedou poslední HD, kdy mají poslední teoretickou šanci promluvit do složení finálové skupiny.

Tabulka po 3. HD: 1. místo Weapon X (53,5 bodů), 2. místo Šavlozubé kuželky (48 bodů), 3. místo EMILY (42 bodů), 4. místo DRUPOL (31 bodů), 5. místo ATD… (29 bodů) a 6. místo Trojský kůň (21,5 bodů).

Statistiky HD: Nejlepším hráčem večera byl Martin Kadeřábek (EMILY) s průměrem 212,25. O nejvyšší nához se postaral Jirka Konečný (EMILY), a to 263. Nejužitečnějším hráčem byl Marek Habart aka Stevie Wonder (Weapon X) a Jirka Staněk (Šavlozubé kuželky). Oba hráči po 5 bodech pro své týmy. Týmově pak nejlépe zahrál Weapon Xs průměrem 587,00 a náhozem 633.

Třetí HD základní části LTDL 2018 skupiny „B“ je za námi. Čtvrtý HD je na programu 16. srpna v 18:30. Budeme se na Vás těšit.

Výsledky 3. HD - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb