Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Žádné překvapení, Honza Kolář starší zase první

1. - 3. místo

36 hráčů se sešlo ve středu na Zličíně na druhém turnaji BBO devítky. Kvalifikaci s přehledem ovládl Pepa Bočan (747) a jako poslední postupoval do čtyřiadvacetičlenného semifinále po odstoupení Víti Květenského a Milana Rechtorika Tonda Matějka (591).  V turnaji zvítězil Honza Kolář st. s náskokem téměř 100 kuželek na druhého Martina Váňu, třetí skončil Tonda Matějka a čtvrtá nejlepší žena turnaje Eva Patrovičová. V desítce nejlepších se dále umístili Katka Fojtů, Jirka Květoň, Jirka Hájek, Míra Dutka, Jana Skůrová a Petr Horáček. Padla jen jedna třístovka v podání Martina Váni. Zde je FOTOGALERIE.

Po losování cen byla na řadě šťastná plechovka s 3100 Kč. Tažený nához 78 ale nikdo neměl, takže se částka převádí do dalšího turnaje (23.8.), kdy se bude pohybovat okolo 3800 Kč. Překontrolujte si prosím své starty, zda zrovna nebudete na dovolené, zde je obsazovačka.

Celoroční pořadí po 2. turnaji: Honza Kolář st. (151 b), Jana Skůrová (120 b), Jirka Květoň (118 b), Lenka Mrkvičková (118 b), Jirka Hájek (114 b), Eva Patrovičová (114 b), Petr Horáček (112 b), Tonda Matějka (111 b), Zdeněk Balcar (108 b), Ivana Bočanová (100 b).

Nepříjemnou novinkou je znovuzavedení bezplatného parkování pouze na 3 hodiny, což jako pořadatelé bohužel nemůžeme nijak ovlivnit. Pouze jsme posunuli časy začátků kvalifikačních rund na později a u BBO devítky v rundě od 18 hodin snížili startovné.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb