Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zase ti Malcovi …

ULICE V-group má za sebou odehraný sedmý turnaj z letošní série. Červencový turnaj se hrál za účasti 29 hráčů o 27 postupových míst.

Kvalifikaci zahrál výborně Viktor Schön, Lenka Germanová a Jakub Selnekovič, kteří si vytvořili dobrou výchozí pozici pro finále. Ještě než začalo samotné finále, se tradičně losovaly poukazy od V-Group, které si tentokráte odnesli Suchánková, Mára, Hejlová.

Finálovým blokem 3 her prošel nejlépe Jaromír Malec, který po výkonech 230, 214, 279 i s záporným handicapem -19 zvítězil. Druhé místo vybojoval Bohuslav Ondráček, na třetí pozici se umístila Gabriela Malcová. Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se vtěsnali: Lenka Germanová, Tomáš Mračko, Irena Sopková, Radek Barkman. Umístění na turnaji a podrobné výsledky s pozičními body jsou ZDE.

CELOROČNÍ POŘADÍ, v němž se naposledy načítalo do plných, se na prvních třech místech neměnilo. Vede Gabriela Malcová s 450 body, Viktor Schön s 418b je druhý a na třetí pozici zůstal Ladislav Švec s 348 body. TOP 10-ku opusti Jana Schönová a nově zde Jaromír Malec. Kompletní žebříček s body v celoročním pořadí je ZDE. Od srpna se počítá sedm nejlepších umístění v sezóně a horší se škrtají.

PS: Příští turnaj se hraje 2. srpna, obsazovačka je již otevřena na www.obsazovacky.cz

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Ondráček, Malec, Malcová)
2 – hráči ze šťastné sedmy a nejlepší juniorka (zleva Sopková, Mračko, Barkman, Germanová)

3 – výherci V-Group poukazů (Germanová, Hejl, Hulešová)

Tipovacka Ligy blaznu

Tipovacka

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb