Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Závěrečný turnaj série 2018 vyhráli celoroční vítězové

1. - 3. místo

Poslední turnaj série BBO dvojice Zličín 2018 s předáním cen za celoroční umístění navštívilo 17 dvojic a do semifinále jich postupovalo 12. Z prvního místa Michal Chrdle s Jirkou Květoněm (1206) a z dvanáctého Míla Dubinová s Bárou Márovou (1048), jen o kuželku méně měli první nepostupující Naďa Holinková s Kájou Mottlem. Cena útěchy tentokrát připadla nově sestavené dvojici Hance Košatové a Evě Rechtorikové. V semifinále bylo potřeba pro následný postup zahrát na tři hry součet 539, ten měli na kontě Zdeňka a Zdeněk Balcarovi a Jirkové Borovec a Květoň, ale o pořadí rozhodl nižší handicap ve prospěch Balcarových. Ve finále potvrdili formu celoroční vítězové Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (806) a přestože v kvalifikaci i semifinále byli o krůček za Michalem Chrdlem s Jirkou Květoněm, vítězství si už vzít nenechali. Druhé místo obsadili Michal Chrdle s Jirkou Květoněm (781) a třetí Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou (771). Od čtvrtého do šestého místa se seřadili Luboš Slezák s Járou Včelišem (736), Ivanka a Pepa Bočanovi (707) a Zdeňka a Zdeněk Balcarovi (695). Za nejvyšší nához 235 byly oceněny rovnou dvě dvojice – Pavel Javůrek s Ivanem Koberem a Michal Chrdle s Jirkou Květoněm. Zde je fotogalerie.

Po kvalifikaci a losování cen byli oceňováni celoročně nejlepší.

Dvojice: Pavel Javůrek-Ivan Kober, Zdeněk Mára- Bob Ondráček, Libor Rechtorik-Pavel Vrtiška, Michal Chrdle-Jirka Květoň, Michal Korecký-Pavel Korecký, Jirka Borovec-Jirka Culek, Kája Šípek-Jana Šípková, Anička Bajgarová-Jana Janovská, Olí Culková-Milan Kopřiva, Zdeněk Balcar-Zdeňka Balcarová.

Jednotlivci: Pavel Javůrek, Ivan Kober, Michal Korecký, Zdeněk Mára, Bob Ondráček, Pavel Vrtiška, Libor Rechtorik.

Ženy: Jana Šípková v žebříčku dvojic a Olí Culková v žebříčku jednotlivců.

Hráči se všemi 10 účastmi: Michal Korecký, Zdeněk Mára, Bob Ondráček, Pavel Vrtiška, Michal Chrdle.

Jedenácti turnajů série 2018 se zúčastnilo celkem 55 dvojic a 77 jednotlivců, všem tímto děkujeme za účast a budeme se těšit v novém ročníku v roce 2019 a věříme, že účast bude minimálně obdobná. Série 2019 startuje 1. turnajem 7. února, oproti letitým zvyklostem se turnaje přesouvají na čtvrtek, ale dle reakcí je tento den pro většinu více vyhovující. Takže na viděnou 7. února, obsazovačka je otevřená – přihlásit se můžete zde. Další termíny budou v dohledné době zveřejněny a hráčům zaslány mailem.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí dvojic – ZDE

Konečné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb