Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Závěrečný turnaj vyhrál celoroční vítěz Pepa Bočan, ale zářil i Honza Kaňka

1. - 3. místo

Desátý BBO klasický turnaj spojený s vyhlášením celoročního pořadí navštívilo 28 hráčů. V kvalifikaci byl nejlepší Honza Kaňka (842) a nejhorší Jirka Borovec (589), ten ale předvedl nejvyrovnanější výkon (rozdíl 5 kuželek mezi nejlepší a nejhorší hrou). Na postup do semifinále hraného K.O. systémem na dvě hry postupovala jako poslední z šestnáctého místa Hanka Kolářová (710). V následných vyřazovacích zápasech všichni výše postavení porazili své soupeře a vrhli se na dvě finálové hry, ke kterým se jako třetí připočítává celovečerní průměr. A tam výborně zahráli Pepa Bočan (706) a Honza Kaňka (706), ale první místo obsadil díky nižšímu handicapu Pepa Bočan. Třetí místo vybojovala nejlepší žena turnaje Katka Slavíková (Fojtů). Dále se umístili Honza Kolář st., Jára Bejšovec, Pavel Korecký, Zdeňka Balcarová a Jana Skůrová. Za nejvyšší nához turnaje byl oceněn Pepa Bočan (259). Zde je FOTOGALERIE.

Po losování cen šťastné plechovky s 560,-, kterou nikdo nevybral (nához 254), přišlo na řadu předávání cen za celoroční pořadí.

Desítka celoročně nejlepších a nejlepší žena byla oceněna startem zdarma, balíkem piva a věcnou cenou dle vlastního výběru: Pepa Bočan, Honza Kolář st., Jana Skůrová, Pavel Typolt, Ríša Nosek, Zdeňka Balcarová, Hanka Kolářová, Milan Rechtorik, Katka Slavíková (Fojtů) a Zdeněk Balcar. Zkrátka nepřišli ani ti, kteří navštívili všech 9 turnajů - získali start zdarma a balík piva: Honza Kolář st., Jana Skůrová, Hanka Kolářová, Pavel Kvasnička a Michal Korecký.

Děkujeme pivovaru Pilsner Urquell za podporu a všem hráčům, kteří se letošní série zúčastnili, budeme se na vás těšit po zimní pauze na 1. turnaji nového ročníku – 7. února 2018 - obsazovačka. Další plánované termíny jsou: 7. březen., 4. duben., 2. květen, 30. květen, 27. červen, 25. červenec, 22. srpen, 19. září, 17. říjen (vyhlášení CP). Obsazovačky na celou sérii budou otevřeny nejpozději zítra.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb