Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Zimní Xbowlingový kemp ValMez 2018

Xbowling ValMez uspořádal od 2. do 4. února 2018 již 4. bowlingový kemp. První únorový víkend přijelo strávit s přáteli a doladit své bowlingové schopnosti nakonec 16 hráčů z původních 24. Osmi hráčům tedy do této super tréninkové akce nakonec něco vlezlo, ale i tak, překopali jsme již připravený náročný program a ti, co se zúčastnili, odcházeli dle reakcí velmi spokojeni.

Oproti letnímu kempu jsme tentokrát upustili od bolestivého a ne příliš populárního drilu jednotlivých fází celého provedení hodu hráče a věnovali jsme se tomu, co dle názoru trenéra Petra Roubalíka trápí hráče nejvíce. To je především uvolněnost provedení hodu a stabilita těla při vypuštění. Trošku jsme se podívali na mazací graf, vysvětlili jsme si, jak se relativně slušně srovnat s mazacím modelem a jak si svou hru srovnat v hlavě bez ohledu na výkonnost soupeře. Mimochodem tady stále platí, že největším soupeřem hráče jsou kuželky a jeho vlastní hlava. Teprve potom přichází na řadu fyzický protihráč. Stále platí, že každý hráč je individualita a v žádném případě by neměl kopírovat styl a techniku někoho jiného. Jsou dané techniky bowlingu a každému hráči sedí něco jiného. Každý z Vás, přátelé, jste osobnost a kopírovat někoho jiného, to k úspěchu nepovede. Cílem našich tréninků a kempů je napasovat každému z Vás takovou techniku, která Vám nejvíce padne na tělo.

DášaNela a Radek CapiloviMartina HasníkováTomáš HelešicFilip a Míra JiránkoviMartin KostkaOndra KošataLáďa KrusberskýÁja KudělkováTonda PlatošTomáš PlechataBob VančíkPavel Varhaníček a Petr Zajíček. Tato šestnáctka se našeho kempu zúčastnila a ví přesně, o čem tady píšeme. Je to takové krátké shrnutí tří krásných bowlingových dnů.

Samozřejmě, že samotné tréninkové jednotky by nevedly k bezproblémovému chodu kempu. Bez opět kvalitní obsluhy baru a kuchyně restaruce Originál 1869 Hangár by to nešlo. Tímto děkujeme jejich šéfům Emilu Nečasovi s Radimem Slačálkem, kteří nám se svým personálme vytvořili opět skvělé zázemí.

Tři dny utekly jako voda a my jsme se již domluvili na kempu letním. Tak jako o minulých prázdninách bude trvat od čtvrtka do neděle. Termín jsme stanovili od 16. do 19. srpna 2018Obsazovačka je samozřejmě již nyní aktivní.

Ještě jednou děkujeme všem hráčům za vzorný přístup k jednotlivým tréninkovým cvikům, našim bowlerům o vzorné starání se o dráhy a samozřejmě za skvělou atmosféru, která nás celým kempem provázela. Těšíme se, že se s Vámi setkáme v srpnu 2018 při již pátém bowlingovém kempu.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Fotogalerie - ZDE

Video - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb