Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, červenec 2019

Ladislav Švec

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči za měsíc červenec. Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, přináší premiérové hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2019-2020. Prvního července odstartoval čtvrtý ročník Bodovacího žebříčku a někteří hráči jsou oproti uplynulé sezóně přeřazeni do jiných výkonnostních kategorií. Začíná opět boj o modré dresy pro „turnajové hráče a hráčky měsíce“ nejen v hlavní kategorii, ale i ve výkonnostních kategoriích P190 a P165.

- Turnajovým hráčem měsíce byl vyhodnocen LADISLAV ŠVEC.

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA JANOŠCOVÁ.

- V žebříčku se objevuje přes 500 hráčů/hráček, odehráno bylo 30 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku.

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal MATĚJ VOJKOVSKÝ.

- Turnajovým hráčem a hráčkou kategorie P165 se stali VIKTOR SCHÖN a JANA SCHÖNOVÁ.

- Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE tour (93b), MOTIV BRNO OPEN (79b.) EBONITE (70b).

ČERVENCOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

Měsíc červenec a nová sezona představují více příležitostí pro zisk bodů. Na vítězství v kategorii turnajový hráč/hráčka je zapotřebí více bodů než v uplynulých měsících.

- V kategorii mužů vítězí Ladislav Švec, který musel nasbírat přes 200 bodů. Prvenství zaručovalo 219 bodů. Úctyhodných 200 bodů měl na svém kontě druhý Václav Rác a třetí v pořadí, se 195 body, se umístil Jan Tříska.

- Hlavní kategorii žen překvapivě ovládly hráčky kategorie P190. Se 145 body vítězí Kateřina Janošcová, druhá, Tereza Strejcová, měla na svém kontě jen o pět bodů méně. Třetí v pořadí, Andrea Sýkorová, nasbírala 139 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů vítězí junior Matěj Vojkovský (150b), těsně o pouhý bod před dalším z řady juniorů Václavem Kordulíkem (149b). Třetí v této kategorii je se 128 body senior Stanislav Nejezchleba (141b).

- Pořadí třech nejlepších žen kategorie P190 je stejné jako v hlavní kategorii.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

Stalo se to v minulosti jen jednou, ale je to tu znovu. V kategorii P165 vítězí manželský pár, tentokráte to jsou manželé Schönovi.

- V kategorii mužů vítězí s velkým bodovým náskokem Viktor Schön. Jeho jméno se v hodnocení loňské sezóny objevilo pouze dvakrát v seznamu kandidátů na vítězství a nyní suverénně se 123 body vítězí. Druhý v pořadí, Pavel Diviš, měl na svém kontě 91 bod a třetí, Martin Křížek, 89 bodů.

- Jana Schönová si také poprvé v životě vybojovala modrý dres pro vítězku této kategorie. Vítězí s 92 body, o jedenáct bodů méně měla na svém kontě Irena Sopková. Třetí v pořadí, Danica Kafková, nasbírala 73 bodů.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb