Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, říjen 2018

Habtegabriel Teame

 

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči za měsíc říjen. Čtvrté hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2018-2019, který organizuje Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz.

Jak to v říjnu dopadlo? V žebříčku se objevuje téměř tradičně přes 500 hráčů a hráček na 31 otevřených zářijových turnajích, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku. Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: EBONITE tour (80), Kegel PRESTIGE (76), BBO tour Chomutov (47).

Nejlepšími hráči měsíce se stal Habtegabriel Teame, který si toto ocenění připisuje dokonce již potřetí za sebou. Nejlepší ženou byla vyhodnocena vůbec poprvé Alena Sovová.

ŘÍJNOVÝ žebříček FIRO-tour:

- Mezi muži vítězí výše zmiňovaný Habtegabriel Teame, kterému stačilo k vítězství 156 bodů. O šest bodů méně měl na svém kontě druhý Ondřej Heliger a o dalších pět bodů méně měl třetí v pořadí, Václav Rác (145b).

- V kategorii žen vítězí s pouhými 117 body Alena Sovová s náskokem 5 bodů před Terezou Strejcovou. Třetí v pořadí se umístila Svatava Závladská s 94 body.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P 190:

- Stejná jména vítězů jako v hlavní kategorii se objevují v kategorii P 190. V kategorii mužů vítězí Habtegabriel Teame před Václavem Rácem a Vítězslavem Květenským. V kategorii žen Alena Sovová před Svatavou Závladskou a Šárkou Krňákovou.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P 165:

- V kategorii P 165 mužů se stal nejlepším hráčem Petr Eliáš s pouhými 97 body. Na dalších místech v pořadí jsou Jaroslav Včeliš a Pavel Javůrek.

- V kategorii žen si post nejlepší hráčky vybojovala Tereza Strejcová před Pavlou Černou a Bárou Márovou.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Výsledky jsou k dispozici na webu ČBA (v menu Žebříčky/Bodovací žebříček) odkaz zde, stačí již jen v menu nastavit aktuální měsíc a požadovanou kategorii.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb