Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, říjen 2019

Daniel Čížek

 

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči za měsíc říjen. V měsíci říjnu byla návštěvnost některých turnajů nadstandardní a proběhly bodové žně. Na vítězství v Bodovacím žebříčku bylo zapotřebí přes 200 bodů.

- Turnajovým hráčem měsíce byl vyhodnocen DANIEL ČÍŽEK.

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ.

- V žebříčku se objevuje téměř 550 hráčů/hráček, započteno bylo 28 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku.

Turnajovým hráčem kategorie P190 se stala IRENA STRAKOVÁ.

Turnajovými hráči kategorie P165 se stali VIKTOR SCHÖN a IVA NOVÁKOVÁ.

Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE TOUR (100b), EBONITE (77b), BBO DEVÍTKA STRIKELAND (49b).

ŘÍJNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- V kategorii mužů vítězí Daniel Čížek, který k vítězství potřeboval 206 bodů. Jen o jeden bodík méně měl druhý v pořadí, Lukáš Homola, třetí v pořadí, Libor Mach, měl na svém kontě 190 bodů.

- V hlavní kategorii žen se 185 body vítězí Kateřina Beštová, druhá, Irena Straková, měla na svém kontě o dvacet dva bodů méně. Třetí v pořadí, Andrea Sýkorová, nasbírala 152 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů vítězí, stejně jako v hlavní kategorii, Daniel Čížek, v této kategorii již ale s dostatečným náskokem. Druhý, Ondřej Michal, měl na svém kontě (170b). Na třetím místě se v kategorii mužů se 142 body objevuje David Rain.

- Kategorii žen P190 obsadily ženy s ptačími jmény. Vítězí Irena Straková se 162 body. Jako druhá se umístila Andrea Sýkorová (152b) a třetí Kateřina Slavíková (137b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů již potřetí v této sezóně vítězí Viktor Schön (86b). S odstupem jednoho bodu se umístil jako druhý Pavel Javůrek. Třetí v pořadí s 81 bodem je Pavel Diviš.

- Premiérové vítězství v kategorii žen P165 zaznamenala Iva Nováková. Vítězí se 107 body, o dvacet dva bodů méně měla na svém kontě Jana Schönová, třetí v pořadí, Karolína Černíková, nasbírala 94 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb