Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, srpen 2020

Lukáš Jelínek

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, přináší druhé hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2020-2021, za měsíc srpen se bude rozdávat pět dresů pro hráče měsíce.

V žebříčku pro srpen se objevuje opět přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 34 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení a získání bodů do Bodovacího žebříčku.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal LUKÁŠ JELÍNEK s 246 body

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P190 se stali ŠIMON BAIL a IVANA FOJTÍKOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali MIROSLAV BÍLEK a MILOSLAVA SUCHÁNKOVÁ

- Nejvíc bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE TOUR (98b), EBONITE TOUR (91b), KEGEL DOUBLE PATTERN (67b)

SRPNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- V kategorii mužů, ale i celkově, vítězí podruhé za sebou Lukáš Jelínek. K vítězství potřeboval 246 bodů, což je jen o 9 bodů méně než minule. Přesto je to třetí nejvyšší bodový zisk od července 2017. Druhý v pořadí, Teame Habtegabriel, nasbíral 235 bodů a třetí, Jaroslav Lorenc, měl na svém kontě 225 bodů.

- V kategorii žen vítězí Kateřina Beštová s 226 body. Druhá, Ivana Fojtíková, měla na svém kontě 212 bodů a třetí v pořadí, Kateřina Janošcová, měla také přes 200. Nasbírala 201 bod.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- V kategorii mužů P190 vybojoval první dres pro hráče měsíce Šimon Bail s 216 body. Druhý, Josef Colon, měl na svém kontě 186 bodů a Antonín Matějka na třetím místě o čtyři body méně.

- V kategorii žen P190 vítězí Ivana Fojtíková s 212 body, která si tak vynahrazuje druhé místo v hlavní kategorii. Na druhém místě s 201 bodem je Kateřina Janošcová, třetí se umístila Irena Straková, získala 187 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii mužů vítězí vůbec poprvé Miroslav Bílek, potřeboval k tomu 119 bodů. Jen o čtyři body méně měl druhý Zdeněk Minář, třetí, Tomáš Křížek, nasbíral 109 bodů.

- V kategorii žen po minulém měsíci a druhém místě, nyní vítězí Miloslava Suchánková, která nasbírala 83 bodů. Na druhém místě se s odstupem pouhých tří bodů umístila Danica Kafková, třetí v pořadí, Michaela Černíková, měla na svém kontě 73 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

P.S. probíhající aktuální měsíční Bodovací žebříček, zářijový, naleznete >> zde.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb