Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, září 2020

Alena Sovová

 

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, přináší třetí hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2020-2021. Čtyři zbrusu noví majitelé se budou moci obléknout do dresu pro Turnajového hráče měsíce.

V žebříčku pro září se objevuje opět přes 600 hráčů/hráček, započteno bylo 27 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení a získání bodů do Bodovacího žebříčku. Jednou z rarit tohoto měsíce bylo, že ve všech kategoriích se bodově umístily ženy před muži. Druhým vybočením, oproti běžným hodnocením, je počet získaných bodů v kategorii P165.

- Turnajovým hráčem měsíce se stala ALENA SOVOVÁ s 225 body

- Mezi muži vítězí LUKÁŠ JELÍNEK s 221 bodem

- Turnajovým hráčem kategorie P190 se stal ALBERT JAROVSKÝ

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JANA SCHÖNOVÁ a VÁCLAV KOUBA

- Nejvíc bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE TOUR (100 bodů), SUMMER CUP (100 bodů), EBONITE TOUR (69 bodů)

ZÁŘIJOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- V kategorii žen, ale i celkově, vítězí Alena Sovová s 225 body. Druhá, Irena Straková, měla na svém kontě 188 bodů a třetí v pořadí, Dagmar Stulíková, nasbírala 163 bodů.

- V kategorii mužů potřetí za sebou vítězí Jelínek Lukáš. Nyní nasbíral 221 bod, ale na hráče měsíce to bylo málo. Druhý v pořadí, Jaroslav Lorenc, měl na svém kontě 210 bodů a třetí, Jarovský Albert, 209 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Pořadí na prvních třech místech v ženské kategorii je naprosto totožné s hlavní kategorií.

- V kategorii mužů P190 vítězí Albert Jarovský, který si tak vynahrazuje třetí místo v hlavní kategorii. Vybojoval první dres v P190 s 209 body. Druhý, Libor Mach, měl na svém kontě 185 bodů a třetí, Richard Nosek, měl o čtrnáct bodů méně.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii žen letos poprvé vítězí Jana Schönová, která nasbírala 151 bod. Na druhém místě se umístila Lenka Málková se 137 body, třetí v pořadí, Miroslava Suchánková, měla na svém kontě 126 bodů.

- Prvenství v kategorii mužů vybojoval Václav Kouba, vítězí vůbec poprvé, potřeboval k tomu 145 bodů. Druhý, Zdeněk Minář, měl 107 bodů, třetí, Marek Navrátil ml., byl lehce pod stovkou, nasbíral 94 bodů.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

P.S. probíhající měsíční říjnový Bodovací žebříček nebude z důvodu nařízení vlády o omezení turnajových akcí hodnocen.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb