Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bodovací žebříček, září 2022

Václav Rác

 

Sice již nové hodnocení klepe na dveře, se zpožděním je tu třetí hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2022/2023. V měsíci září přerušil Václav Rác vítěznou „double jízdu“ Lukáše Jelínka a třetí krok mu vyfoukl před nosem.

- Turnajovým hráčem měsíce se stal VÁCLAV RÁC

- Mezi ženami vítězí KATEŘINA BEŠTOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P190 se stali DAVID MOJKA a JANA MAREŠOVÁ

- Turnajovými hráči kategorie P165 se stali JULIE RÁCOVÁ a JIŘÍ EGERT

- V zářijovém žebříčku se objevilo 550 hráčů/hráček, započteno bylo 25 otevřených turnajů jednotlivců, které splňují kritéria pro zařazení do bodovacího žebříčku.

- Nejvíce bodů do žebříčku přinesly hráčům tyto turnaje: PRESTIGE Tour (100 bodů), 900Global series (69 b), Storm Prague Cup (65 b), Jadranská devítka (52 b), Devítka tour (51 b).

ZÁŘIJOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Jak už je psáno v titulku, v září nejvíce bodů nasbíral Václav Rác (227 bodů). Na druhém místě mezi muži je stále se zlepšující junior, David Mojka (201b). Třetí v pořadí je moravák, který na studia přesídlil do Prahy, Ondřej Trojek (194b).

- Po delší době v kategorii žen dává o sobě vědět Kateřina Beštová a suverénně vítězí s 215 body. Druhá je se 168 body minulá vítězka Jana Marešová, třetí je Dagmar Prokopová (151 b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P190:

- Přes 200 bodů vybojoval v kategorii P190 David Mojka (201 b) a kraluje této kategorii. O třicet pět bodů méně měl na svém kontě druhý Jiří Vrážel, o další dva body méně třetí Josef Colon

- Jana Maršová byla v hlavní kategorii druhá, ale se 168 body je v P190 podruhé za sebou první. O sedmnáct bodů méně na svém kontě Dagmar Prokopová, třetí s odstupem dalších 21 bodů je Lenka Málková

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček a pořadí této kategorie pro muže a pro ženy.

ŽEBŘÍČEK kategorie P165:

- V kategorii žen se po měsíční pauze objevila na prvním místě Julie Rácová, která vybojovala více jak dvojnásobek bodů, než druhá Jana Schönová. Třetí v kategorii žen P165 skončila Lenka Blažková.

- Na stará kolena, v kategorii mužů vůbec poprvé v životě, vítězí Jiří Egert. Druhý byl podruhé za sebou Bohumil Brázda a třetí Miroslav Šilar.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb