Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku a nejlepší hráči března

Hráč března - Aleš Synek

Česká bowlingová asociace, ve spolupráci s Bowlingweb.cz, přináší deváté hodnocení Bodovacího žebříčku sezóny 2018-2019. V žebříčku se objevuje přes 550 hráčů/hráček, odehráno bylo 26 otevřených turnajů, které splňují kritéria pro zařazení do žebříčku.

Nejvíc bodů přinesly hráčům tyto turnaje: EBONITE tour (95b), PRESTIGE (61b), STORM a BBO tour Chomutov(55b). Nejlepším mužem byl vyhodnocen Aleš Synek, mezi ženami vítězí Kateřina Beštová.

BŘEZNOVÝ BODOVACÍ ŽEBŘÍČEK:

- Mezi muži vítězí poprvé v letošním roce Aleš Synek, který ke svému prvenství nepotřeboval tentokráte mraky bodů, stačilo 185. Vítězí o čtrnáct bodů před Petrem Horáčkem, o dalších 7 bodů méně měl třetí v pořadí, David Rain.

- V kategorii žen vítězí se 156 body Anna Petáková, která body získala jen na dvou turnajích. Druhá, Irena Straková, měla na svém kontě 134 bodů, o další dva body méně vybojovala Svatava Závladská.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P 190:

- To, co se nepovedlo v hlavní kategorii, se povedlo Petru Horáčkovi v kategorii P 190. Vítězí a téměř na vlas, stejně jako loni v březnu, letos opět vybojoval modrý dres. Druhý je David Rain se 164 body a třetí Václav Kordulík (157b).

- V kategorii žen, také letos poprvé, boduje se 134 body Irena Straková. Druhá, Svatava Závladská, vybojovala 132 bodů stejně jako třetí Andrea Mazalová.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P 165:

- Letos popáté vítězí v kategorii v kategorii P 165 Andrej Paračka se 158 body a jeho účinkování v této kategorii je dominantní. Na druhém místě v pořadí se umístil Jan Suchánek (137b) a třetí je Jakub Honzík (128b).

- Vůbec poprvé v této kategorii vítězí Zdena Pláničková. K vítězství v této výkonnostní kategorii potřebovala 123 bodů. O třináct bodů méně měla na svém kontě Iva Nováková, třetí v pořadí, Miloslava Suchánková, nasbírala 109 bodů.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb