Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení Bodovacího žebříčku, srpen 2018

Habtegabriel Teame

 

Druhé hodnocení "Bodovacího" turnajového žebříčku 2018 - 2019, který organizuje Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz přichází se zpožděním až nyní, za což se omlouváme.

V srpnovém žebříčku se objevuje přes 550 hráčů a hráček na 30 otevřených srpnových turnajích. Tento měsíc musel počet bodů pro vítěze opět až přes hranici 200 bodů. Nejvíce bodů přinesly hráčům tyto turnaje: SUMMER CUP (100), KEGEL PRESTIGE 2 (93), EBONITE tour (75). Vítězem se stal Teame Habtegabriel, který nasbíral v měsíčním hodnocení 225 bodů. Titul nejlepší ženy si na své konto připsala Anna Petáková s 210 body. Výsledky jsou k dispozici online na webu ČBA (v menu Žebříčky/Bodovací žebříček).

SRPNOVÝ žebříček:

- Mezi muži vítězí výše zmiňovaný Teame Habtegabriel, který v srpnu nasbíral ještě o dva body více než vítěz červencový. O dvacet bodů méně měl na svém kontě David Rain (200b) a o další čtyři méně měl třetí v pořadí, Libor Mach (196b).

- V kategorii žen vítězí Anna Petáková, která šla, stejně jako vítěz kategorie mužů, také až přes hranici 200 bodů. S odstupem třiceti sedmi bodů se umístila na druhém místě v pořadí Andrea Sýkorová (173b). Třetí v pořadí, Svatava Závladská, jich nasbírala 149.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

Žebříček kategorie P190:

- Naprosto stejná jména a pořadí jako v hlavní kategorii se objevují v kategorii P190 mužů. V kategorii žen vítězí Andrea Sýkorová před Svatavou Závladskou a Alenou Sovovou.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a ženy.

Žebříček kategorie P165:

- Stejný „kousek“ jaký se povedl loni, si zopákla manželská dvojice Suchánků. V jednom měsíci si připisují „double“ vítězství v kategorie P165 jak v mužích, tak v ženách oba dva najednou. Na dalších místech se v mužích umístili Vikror Schön st. a Andrej Paračka, v ženách Dana Soukupová a Edita Mazzaferro.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Celoroční pořadí sezóny 2018-2019 je zde. Stačí již jen v menu nastavit požadovanou kategorii.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb