Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, březen 2018

Kateřina Beštová

Třetí hodnocení FIRO-tour žebříčku v roce 2018, celkově již osmé v letošní soutěžní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Březnové turnaje přináší více jak 550 jmen hráček a hráčů na třiceti otevřených turnajích. Nejvíce bodů přinesly hráčům turnaje: Ebonite - 90, Prestige - 70, Storm - 66.

V letošní sezóně poprvé nasbírala v měsíčním hodnocení nejvíce bodů žena. Vítězkou měsíce března se stala Kateřina Beštová s 208 body před Václavem Rácem (205 bodů). Vítězové svých kategorií jsou tudíž stejní jako minulý měsíc, jen si prohodili v celkovém pořadí pozice. Modrý FIRO trikot letos premiérově získávají vítězky kategorií P190 a P165 Renáta Košatová a Olga Culková. Bodovací FIRO žebříček je k dispozici na webu ČBA (v menu Žebříčky/FIRO-tour žebříček).

BŘEZNOVÝ žebříček FIRO-tour:

- mezi muži vítězí podruhé za sebou Václav Rác, s více jak dvaceti bodovým náskokem před dvojicí Lukáš Homola (183b), Jiří Vrážel (182b).

- vítězství v kategorii žen s náskokem „o parník“ vybojovala Kateřina Beštová. Druhá v pořadí Renáta Košatová měla na svém kontě o 54 bodů méně, třetí se umístila Lucie Kubelková (142b).

- na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P190:

- stejná první a druhá jména, jako v hlavní kategorii, jsou v mužské kategorie P190. Vítězí Václav Rác před Jiřím Vráželem. Na třetím místě v této kategorii se umístil Pavel Vacek.

- v kategorii žen poprvé vítězí Renáta Košatová. Na druhém místě se objevuje Lucie Kubelková a na třetím Blanka Heřmánková.

- na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P165:

- celkově již počtvrté se v letošní sezóně na prvém místě objevuje Petr Horáček, druhý v pořadí je Abdul Kassas a třetí Jan Kaňka.

- v kategorii žen si primát nejlepší ženy letos poprvé vybojovala Olga Culková, na druhém místě se umístila Michaela Černíková a na třetím Lenka Bejšovcová.

na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Celoroční pořadí FIRO-tour sezóny 2017-2018 je zde. Stačí již jen v menu nastavit požadovanou kategorii.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb