Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, duben 2017

Jan Macek

Žebříček FIRO-tour je zase o krok blíže k finálovému turnaji MASTERS, který se bude hrát 3. 9. 2017 v Praze na Zličíně. Právo účastnit se finálového turnaje bude mít 24 hráčů z celkového pořadí (12 mužů a 12 žen), v kategorii P190 16 hráčů (8 mužů, 8 žen, včetně hráčů a hráček z celkového pořadí) a v kategorii do P165 16 hráčů (8 mužů, 8 žen, opět včetně hráčů a hráček z celkového pořadí).

Přinášíme v pořadí již desáté vyhodnocení Turnajového hráče měsíce a to za měsíc duben 2017, ve kterém se objevuje téměř 950 hráčů a hráček. Výsledky jsou jako vždy k dispozici online na webu ČBA (v menu Žebříčky/FIRO-tour žebříček) a ten dubnový je vytvořen na základě bodů za umístění na 46 otevřených dubnových turnajích. Každý měsíc přináší vyhodnocení nějakou zajímavost a nejinak je tomu i nyní.

Tak jak to v dubnu dopadlo?

Žebříček FIRO-tour – ZDE

- V hlavní kategorii mají poprvé dva hráči shodný počet bodů a tak dle propozic určuje pořadí průměrný nához. Vítězí tedy Jan Macek, který vybojoval 238 Firo bodů stejně jako druhý v pořadí Jaroslav Lorenc. Třetí je s 229 body Lukáš Homola.

- V kategorii žen obhájila prvenství Kateřina Beštová, tentokráte stačilo „jen“ 195 bodů. Druhá v pořadí se umístila Lenka Mrkvičková (171b) a třetí Svatava Závladská (168b).

Žebříček kategorie P190 – ZDE

- Pořadí v kategorii mužů: březnové vítězství si zopakoval David Rain, jako druhý se umístil Jiří Vrážel a na třetím místě je Dušan Závladský.

- V kategorii žen P190 premiérově vítězí Lenka Mrkvičková, na druhém místě je Eva Burianová, třetí Dagmar Stulíková.

Žebříček kategorie P165 – ZDE

- V kategorii mužů již potřetí zvítězil Jiří Květoň, tentokrátpřed Václavem Rácem a Andrejem Paračkou.

- Nejlepší ženou se premiérově stala Olga Culková, další v pořadí jsou Miloslava Suchánková a Jitka Nosková.

CELOROČNÍ pořadí FIRO-tour po 10. měsících ZDE, stačí již jen v menu nastavit požadovanou kategorii.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb