Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, duben 2018

Jiří Vrážel

 

Čtvrté hodnocení FIRO-tour žebříčku v roce 2018, celkově již deváté v letošní soutěžní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Dubnové turnaje přináší více jak 650 jmen hráček a hráčů na třiceti čtyřech otevřených turnajích. Nejvíce bodů přinesly hráčům tyto turnaje: OVUS Velikonoční turnaj – 100, Ebonite tour - 91, Storm open - 67.

Suverénním dubnovým vítězem se stal Jiří Vrážel, který nasbíral v měsíčním hodnocení 249 bodů. Post nejlepší ženy si na své konto připsala poprvé Miluše Nováková s 201 bodem. Modrý FIRO trikot premiérově vybojovali hned čtyři hráči z šesti. Bodovací FIRO žebříček je k dispozici na webu ČBA (v menu Žebříčky/FIRO-tour žebříček).

DUBNOVÝ žebříček FIRO-tour:

- V kategorii mezi muži vítězí Jiří Vrážel s úctyhodným bodovým ziskem 249 bodů. O sedmnáct bodů méně měl na svém kontě Michal Včeliš (232b) a o dalších 19 méně měl třetí v pořadí Pavel Krňák (213b).

- V kategorii žen zvítězila poprvé Miluše Nováková, která se jako jediná přehoupla přes 200 bodů. Druhá v pořadí Šárka Krňáková, měla na svém kontě 183 bodů třetí Svatava Závladská o bodík méně.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P190:

- Stejné jméno jako v hlavní kategorii mužů se objevuje též v kategorii P190. Vítězí Jiří Vrážel před Václavem Rácem, třetí se v této kategorii umístil Vlastimil Bobek.

- V kategorii žen poprvé vítězí Šárka Krňáková. Na druhém místě se objevuje Svatava Závladská, třetí Anna Breindlová.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P165:

- Kategorie P165 přináší zbrusu nová jména vítězů, která mají společného jmenovatele „junioři“. V kategorii mužů se na prvém místě objevuje František Kubík, druhý je Abdul Kassas, na třetím místě Andrej Paračka.

- V kategorii žen si primát nejlepší ženy kategorie P165 letos vybojovala Michaela Černíková, na druhém místě se umístila Ivana Šmejkalová a na třetím Andrea Mazalová.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Celoroční pořadí FIRO-tour sezóny 2017-2018 je zde. Stačí již jen v menu nastavit požadovanou kategorii.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb