Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, říjen 2017

Habtegabriel Teame

Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz přináší čtvrté hodnocení FIRO-tour žebříčku v této sezóně. V žebříčku se objevuje přes 500 hráčů a hráček na 28 otevřených říjnových turnajích. Čtvrté letošní hodnocení přináší situaci, která tu opravdu ještě nebyla a zase asi hodně dlouho nebude. V hodnocení mužů i žen se totiž opakují stejná jména na prvních třech místech absolutního pořadí a výkonnostní kategorii P190. Dá se tak říci, že hráči i hráčky P190 kralovali tomuto měsíci. Výsledky jsou k dispozici jako vždy online na webu ČBA (v menu Žebříčky/FIRO-tour žebříček).

Říjnový žebříček FIRO-tour:

- V hlavní kategorii mužů vítězí poprvé Habtegabriel Teame se 181 body a dvacetidvoubodovým náskokem před Jiří Stulíkem, třetí je se 157 body Václav Rác.

- První vítězství v hlavní kategorii žen si letos připisuje na své konto Svatava Závladská. Vítězí se 166 body, druhá v pořadí je Dagmar Stulíková (143 bodů) a třetí se 133 body se umístila Karolína Černíková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Žebříček kategorie P190:

- Jak je zmíněno v úvodu článku, v kategorii P190 je umístění na prvních třech místech shodné v kategorii mužů i žen. Od čtvrtého místa je ale vše jinak a na následujících odkazech naleznete samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Žebříček kategorie P165:

- Na prvém místě se mezi muži objevuje poprvé Abdul Kassas, druhý v pořadí je Petr Horáček a třetí Jiří Květoň.

- V kategorii žen nastala bodová shoda a tak poprvé o vítězce kategorie rozhoduje dle propozic Firo tour §5 bod 4. Vyhodnocení při shodě posunulo na prvé místo Janu Šípkovou, druhá se umístila Lenka Bejšovcová a v těsném závěsu za nimi byla Anna Chotěnovská.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

 

Celoroční pořadí FIRO-tour sezóny 2017-2018 je zde. Stačí již jen, v menu nastavit požadovanou kategorii.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb