Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Vyhodnocení FIRO-tour žebříčku, únor 2018

Václav Rác

 

Druhé hodnocení FIRO-tour žebříčku v roce 2018, celkově již ale sedmé v letošní soutěžní sezóně, přináší Česká bowlingová asociace ve spolupráci s Bowlingweb.cz. Únorové turnaje přináší více jak 500 jmen hráček a hráčů na dvaceti sedmi otevřených turnajích. Nejvíce bodů přinesly hráčům turnaje: Ebonite - 95, Prestige - 83, Storm - 78.

V popředí jednotlivých kategorií se objevují vesměs unikátní jména, která přinesou novým vítězům modrý FIRO trikot. Bodová statistika navazuje na leden a na měsíční vítězství bylo opět zapotřebí více jak 200 bodů. S celkovým součtem 215 bodů vítězí v únoru Václav Rác. Výsledky jsou k dispozici na webu ČBA (v menu Žebříčky/FIRO-tour žebříček).

ÚNOROVÝ žebříček FIRO-tour:

- V hlavní kategorii mezi muži, s nejtěsnějším možným náskokem jednoho bodu, poprvé vítězí Václav Rác, před dvojicí Ladislav ŠvecLukáš Homola. Ti měli shodně po 214 bodech.

- Lednové vítězství v kategorii žen vybojovala Kateřina Beštová se 194 body. Na druhém místě se objevuje Blanka Heřmánková (183b) a na třetím Ingrid Liebichová (170b).

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P190:

- Stejné jméno jako v hlavní kategorii má i mužská kategorie P190, vítězí Václav Rác. Druhé místo vybojoval Aleš Drábek, třetí se umístil Aleš Procházka.

- V kategorii žen si za vítězství poprvé vybojovala modrý FIRO trikot Blanka Heřmánková. Na druhém místě se objevuje Ingrid Liebichová a na třetím Jitka Nosková.

- Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy

Žebříček kategorie P165:

- Celkově potřetí se v letošní sezóně na prvém místě vyhřívá Petr Horáček, druhý v pořadí je David Vrňata a třetí Andrej Paračka.

- V kategorii žen si primát nejlepší ženy kategorie P165 letos poprvé vybojovala Anežka Lencová, na druhém místě se umístila Michaela Černíková a třetí je Jana Šípková.

Na následujících odkazech je samostatný žebříček této kategorie pro muže a pro ženy.

Celoroční pořadí FIRO-tour sezóny 2017-2018 je zde. Stačí již jen v menu nastavit požadovanou kategorii.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb