Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

1. BBO NejKUFRY.cz devítku vyhrává Petr Zach st.

Ve čtvrtek 9.1. se na Zličíně za účasti 53 hráčů konal 1. turnaj z letošní série BBO NejKUFRY.cz devítka. Kvalifikaci vyhrála Irena Straková (809) a dvaatřicátým postupujícím do semifinále byl Viktor Schön st. (603). Následné dvě hry vyřadily polovinu účastníků a šestnáctku lepších čekalo finále, do kterého po odstoupení Honzy Koláře st. postupoval i původně sedmnáctý Pepa Vlček. Stupně vítězů (foto č. 1) obsadili Petr Zach st. (570), Irena Straková (555) a Marek Chovanec (531). V desítce nejlepších se dále umístili Kája Šípek, Pavel Kafka, Petra Maňásková, Luboš Slezák, Pepa Vlček, David Flieger a Pepa Colon (foto č. 4). Během večera padlo 5 třístovek a těmi šikovnými byli Irena Straková (2x), Petr Zach st., Marek Chovanec a David Ruml. Cenu pro nejlepší ženu turnaje převzala Irena Straková a jedinou a také nejlepší juniorkou byla Lucinka Culková. Zde je fotogalerie a BBO video.

Z množství cen připravených na vylosování byl tou hlavní cestovní kufr od firmy NejKUFRY.cz a šťastnou výherkyní se stala Naďa Holinková (foto č. 5). Dalším očekávaným momentem bylo losování šťastné plechovky, která se naplnila na pěkných 4960,-. Nához 119 však nikdo neměl a tak se na příští devítce 6.2.  obsah navýší na cca 5800,-.

Ocenění nejlepších hráčů série BBO devítka Zličín 2019: v žebříčku figurovalo 86 hráčů a oceněno bylo 10 nejlepších + nejlepší žena. Ti získali starty zdarma a pivní balíčky a první čtyři a nejlepší žena navíc finanční odměny – Honza Kolář st., Pepa Colon, Pepa Bočan (foto č. 2), Tonda Matějka, Emil Krubert, Albert Jarovský, Bob Ondráček, Víťa Květenský, Luboš Slezák, Ivan Kober a Jana Olarescu. Starty zdarma a pivní balíčky obdrželi také hráči se všemi dvanácti účastmi na bodovaných turnajích – Honza Kolář st., Pepa Colon, Albert Jarovský, Pavel Kafka a Michal Korecký.

BBO bodovací žebříček 2020 (společný pro BBO turnaje v Praze a v Chomutově): podruhé se započítávaly body do lednového BBO žebříčku a aktuálně v něm v celkem šesti výkonnostních kategoriích A-F figuruje 86 hráčů. Průběžně nejlepšími ve svých kategoriích jsou – Irena Straková (A), Marek Chovanec (B), Petr Zach st. (C), Pavel Kafka (D), Petra Maňásková (E), Jana Šípková (F). Kompletní žebříček je níže v příloze.

Děkujeme Pavlu Divišovi a jeho firmě NejKUFRY.cz za partnerství a hráčům za účast, na Zličíně se na vás budeme těšit nejen na 2.BBO NejKUFRY.cz devítce 6. února - obsazovačka, ale také na BBO dvojicích 16.1. a na BBO klasickém turnaji 29.1.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Průběžné pořadí BBO žebříčku – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb